Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci.

Výsledek
7. místo
Muži, ženy, junioři
Krajč Petr (*1978) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(1 CT) 431 b.
59 86 66 211 81 83 56 220
1. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Krajč Petr (*2002) 41934
SSK Kovona Karviná (0373)
(I. VT) (11 CT) 556 b.
92 90 87 269 95 95 97 287
3. místo
Muži, junioři
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(III. VT) (5 CT) 510 b.
83 92 175 87 83 170 79 86 165
6. místo
Muži, junioři
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (7 CT) 530 b.
89 89 89 267 87 86 90 263
2. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Kaddoumi Radek (*2003) 41341
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT*) (12 CT) 550 b.
95 95 93 283 91 91 85 267
4. místo
Muži, junioři
Krajč Petr (*2002) 41934
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT*) (3 CT) 508 b.
89 89 178 88 88 176 68 86 154
6. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(2 CT) 479 b.
90 86 176 82 93 175 57 71 128
7. místo
Muži, junioři
Krajč Petr (*1978) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(2 CT) 463 b.
79 90 169 78 80 158 64 72 136
11. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(6 CT) 511 b.
89 92 84 265 88 73 85 246
12. místo
Muži, junioři
Krajč Petr (*1978) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(2 CT) 507 b.
83 86 84 253 74 86 94 254
15. místo
Muži, junioři
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(5 CT) 482 b.
82 78 74 234 77 82 89 248
8. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Popek Stanislav (*2005) 42998
SSK Kovona Karviná (0373)
(2 CT) 430 b.
65 79 83 227 81 61 61 203
6. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Štefánková Anna (*2004) 40846
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 478 b.
84 86 81 251 68 81 78 227
9. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Slaninová Kateřina (*1976) 29968
SSK Kovona Karviná (0373)
(1 CT) 430 b.
89 88 86 263 66 29 72 167
4. místo
Muži, junioři
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(III. VT) (1 CT) 233 b.
37 45 42 124 29 41 39 109
5. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(III. VT) (1 CT) 230 b.
41 38 37 116 42 39 33 114
2. místo
Muži, junioři
Halama Petr (*1977) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(III. VT) (7 CT) 247 b.
41 44 44 129 39 41 38 118
1. místo
Muži
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (4 CT) 264 b.
44 41 46 131 46 41 46 133
5. místo
Muži
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(III. VT) (2 CT) 250 b.
45 41 43 129 45 36 40 121
1. místo
Muži, junioři
Krajč Petr (*2002) 41934
SSK Kovona Karviná (0373)
(I. VT*) (3 CT) 266 b.
41 45 46 132 41 46 47 134
( Položky: 41 - 60 z 7398 )
(c) Petr Korviny, 2019