Zde jsou k dispozici výsledky za všechna kola závodu Oblastní střelecké ligy Karviná.

Oblastní střelecká liga Karviná 2019/2020 - VzPi 60
Ženy ↴
1. místo
Bieniek Katarzyna (*1981)
Flinta Harbutowice
555 14
555 15
550 7
540 10
560 10
1670 39
Součet 3 nejlepších kol
2. místo
Slaninová Kateřina (*1976) 29968
SSK Kovona Karviná (0373)
-
485 4
-
515 4
515 2
1515 10
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Frydrychová Lenka (*1971) 41098
SSK Ostrava - Poruba (0368)
477 1
505 6
-
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
Oblastní střelecká liga Karviná 2019/2020 - VzPi 60
Muži, junioři ↴
1. místo
Meca Marek (*1989) 34541
SSK Kopřivnice (0374)
-
-
553 11
544 10
561 16
1658 37
Součet 3 nejlepších kol
2. místo
Moiczek Ryszard (*1977)
CBK Cieszyn
536 2
555 13
553 7
544 4
533 7
1652 24
Součet 3 nejlepších kol
3. místo
Hromočuk Michal (*1972) 2939
SSK Kopřivnice (0374)
-
539 11
552 9
543 7
534 3
1634 27
Součet 3 nejlepších kol
4. místo
Kolasiński Tomasz (*1978)
CBK Cieszyn
536 12
535 5
548 8
529 2
533 5
1619 25
Součet 3 nejlepších kol
5. místo
Paściak Marek (*1960)
STS Tychy
-
-
539 13
531 5
541 5
1611 23
Součet 3 nejlepších kol
6. místo
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
529 3
522 4
527 7
526 5
-
1582 15
Součet 3 nejlepších kol
7. místo
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
536 7
515 2
-
-
528 4
1579 13
Součet 3 nejlepších kol
8. místo
Václavík Jaroslav (*1953) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
532 9
523 5
512 4
521 5
-
1576 19
Součet 3 nejlepších kol
9. místo
Žůrek Bohumír (*2000) 41196
SSK Policie - Ostrava (0224)
512 7
-
532 4
-
523 5
1567 16
Součet 3 nejlepších kol
10. místo
Zawada Zdzisław (*1983)
KŻR Dzięgielów
504 1
534 6
514 6
516 8
-
1564 20
Součet 3 nejlepších kol
11. místo
Mróz Krystian (*1974)
CBK Cieszyn
522 5
526 4
512 8
514 7
507 1
1562 16
Součet 3 nejlepších kol
12. místo
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
516 2
506 6
-
534 7
-
1556 15
Součet 3 nejlepších kol
13. místo
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
-
511 5
504 7
522 5
-
1537 17
Součet 3 nejlepších kol
14. místo
Vašák Jaroslav (*1975) 43222
SSK Kopřivnice (0374)
-
503 4
500 8
504 5
491 2
1507 17
Součet 3 nejlepších kol
15. místo
Petřík František (*1960) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
502 4
491 3
500 4
497 5
452 4
1499 13
Součet 3 nejlepších kol
16. místo
Studnička Petr (*1973) 40501
SSK Ostrava - Poruba (0368)
489 1
486 3
497 2
493 2
-
1479 5
Součet 3 nejlepších kol
17. místo
Beránek Jakub (*1994) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
416 1
477 2
467 2
490 3
472 2
1439 7
Součet 3 nejlepších kol
18. místo
Hostaša Miroslav (*1940) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
479 4
474 1
475 0
-
-
1428 5
Součet 3 nejlepších kol
19. místo
Špak Jiří (*1970) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
420 1
-
415 0
443 1
470 1
1333 3
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Čajka Tomáš (*2001) 41193
SSK Policie - Ostrava (0224)
539 6
-
-
528 6
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Hejna Vojtěch (*2000) 39895
SSK Policie - Ostrava (0224)
575 16
-
-
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Krajč Petr (*1978) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
-
532 4
-
539 7
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Kurečka Aleš (*1960) 36817
SSK Olymp Ostrava (0079)
-
-
538 8
539 4
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
-
-
-
560 12
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
-
482 3
-
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Rokita Zbigniew (*1973)
STS Tychy
-
-
564 16
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Rymski Maciej (*1975)
STS Tychy
-
-
547 12
-
543 7
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Skotnica Filip (*1998) 41540
SSK Ostrava - Poruba (0368)
523 5
-
-
529 6
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Žůrek Bohumír (*1963) 41099
SSK Ostrava - Poruba (0368)
-
-
503 5
-
504 5
-
Součet 3 nejlepších kol
( Položky: 1 - 32 z 32 )
(c) Petr Korviny, 2019