Zde jsou k dispozici výsledky za všechna kola závodu Oblastní střelecké ligy Karviná.

Oblastní střelecká liga Karviná 2019 - LP 60
Muži, dorostenci ↴
1. místo
Rokita Zbigniew (*1973)
KVG Paczóltowice
-
-
512 8
519 3
527 10
1558 21
Součet 3 nejlepších kol
2. místo
Kaddoumi Radek (*2003) 41341
SSK Kovona Karviná (0373)
-
479 4
484 3
498 5
513 4
1495 12
Součet 3 nejlepších kol
3. místo
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
509 5
476 4
472 2
479 2
490 3
1478 10
Součet 3 nejlepších kol
4. místo
Moiczek Ryszard (*1977)
CBK Cieszyn
493 0
-
486 3
490 2
487 0
1470 2
Součet 3 nejlepších kol
5. místo
Tellinger Lumír (*1956) 11236
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
-
475 4
492 2
470 3
496 4
1463 10
Součet 3 nejlepších kol
6. místo
Paściak Marek (*1960)
STS Tychy
-
-
487 4
470 1
490 3
1447 8
Součet 3 nejlepších kol
7. místo
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
466 3
462 2
467 3
488 2
470 2
1425 7
Součet 3 nejlepších kol
8. místo
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
-
448 2
441 2
467 3
-
1356 7
Součet 3 nejlepších kol
9. místo
Václavík Jaroslav (*1953) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
445 0
429 1
398 0
448 1
395 1
1322 2
Součet 3 nejlepších kol
10. místo
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
435 1
421 0
-
450 3
432 2
1317 6
Součet 3 nejlepších kol
11. místo
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
446 2
404 0
446 1
416 0
397 2
1308 3
Součet 3 nejlepších kol
12. místo
Hostaša Miroslav (*1940) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
372 2
422 3
404 2
376 1
405 2
1231 7
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Hambálek Tomáš (*2004) 40892
SSK Horní Benešov (0398)
-
-
-
419 2
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Kotas Tadeáš (*1957) 41515
OLZA Třinec (0158)
-
439 1
432 3
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Krajč Petr (*2002) 41934
SSK Kovona Karviná (0373)
420 2
-
-
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Kurečka Aleš (*1960) 36817
SSK Olymp Ostrava (0079)
-
-
482 1
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
-
-
-
475 4
439 1
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Meca Marek (*1989) 34541
SSK Kopřivnice (0374)
491 4
-
-
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Michalik Janusz (*1961)
MKS Rybnik
-
399 4
-
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Mróz Krystian (*1974)
CBK Cieszyn
-
-
-
431 1
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Skladan Jakub (*1991) 33451
SSK Horní Benešov (0398)
-
-
-
520 5
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Studnička Petr (*1973) 40501
SSK Ostrava - Poruba (0368)
-
417 3
-
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
( Položky: 1 - 22 z 22 )
(c) Petr Korviny, 2019