Zde jsou k dispozici výsledky za všechna kola závodu Oblastní střelecké ligy Karviná.

Oblastní střelecká liga Karviná 2019 - SP 30+30
Muži, junioři ↴
1. místo
Rokita Zbigniew (*1973)
KVG Paczóltowice
-
-
558 10
568 6
559 11
1685 27
Součet 3 nejlepších kol
2. místo
Rymski Maciej (*1975)
STS Tychy
569 13
-
545 8
556 13
552 14
1677 40
Součet 3 nejlepších kol
3. místo
Janošťák Štefan (*1961) 04262
SSK Rožnov pod Radhoštěm (0328)
555 9
551 6
560 9
-
544 7
1666 24
Součet 3 nejlepších kol
4. místo
Skotnica Filip (*1998) 41540
SSK Ostrava - Poruba (0368)
549 12
547 6
555 7
555 5
535 6
1659 24
Součet 3 nejlepších kol
5. místo
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
554 14
549 12
-
548 10
534 7
1651 36
Součet 3 nejlepších kol
6. místo
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
536 8
-
-
557 8
557 9
1650 25
Součet 3 nejlepších kol
7. místo
Remiáš Rostislav (*1957) SBTS
Stará Bělá
522 6
537 6
524 8
560 10
-
1621 24
Součet 3 nejlepších kol
8. místo
Paściak Marek (*1960)
STS Tychy
536 6
-
548 4
526 7
536 15
1620 25
Součet 3 nejlepších kol
9. místo
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
539 4
542 7
530 7
-
-
1611 18
Součet 3 nejlepších kol
10. místo
Žůrek Bohumír (*2000) 41196
SSK Policie - Ostrava (0224)
-
529 5
521 5
-
522 6
1572 16
Součet 3 nejlepších kol
11. místo
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
517 5
521 4
512 6
500 8
521 7
1559 16
Součet 3 nejlepších kol
12. místo
Petřík František (*1960) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
501 7
506 4
522 5
485 2
527 0
1555 9
Součet 3 nejlepších kol
13. místo
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
519 3
498 7
511 6
504 8
503 7
1534 17
Součet 3 nejlepších kol
14. místo
Krajč Petr (*1978) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
433 2
507 5
507 2
518 10
-
1532 17
Součet 3 nejlepších kol
15. místo
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
525 5
495 3
502 2
500 4
463 2
1527 11
Součet 3 nejlepších kol
16. místo
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
492 2
492 5
482 5
520 3
484 3
1504 10
Součet 3 nejlepších kol
17. místo
Cienciala Jan (*1952) 05252
SSK Třinec (0081)
-
481 2
481 4
516 5
489 2
1486 11
Součet 3 nejlepších kol
18. místo
Adámek Ivo (*1955) 14618
SSK Ostrava - Vítkovice (0235)
477 4
518 7
484 8
-
-
1479 19
Součet 3 nejlepších kol
19. místo
Riečičiar Ján (*1964) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
500 5
463 3
-
503 5
205 0
1466 13
Součet 3 nejlepších kol
20. místo
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
448 3
523 7
-
461 3
-
1432 13
Součet 3 nejlepších kol
21. místo
Studnička Petr (*1973) 40501
SSK Ostrava - Poruba (0368)
428 1
409 1
429 1
445 0
495 3
1369 4
Součet 3 nejlepších kol
22. místo
Rašík Edvin (*1938) 29560
SSK Petřvald (0061)
432 2
416 3
434 1
-
473 4
1339 7
Součet 3 nejlepších kol
23. místo
Špak Jiří (*1970) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
417 1
409 2
463 5
434 1
429 1
1326 7
Součet 3 nejlepších kol
24. místo
Gajda Ervin (*1952) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
400 0
-
-
448 3
463 4
1311 7
Součet 3 nejlepších kol
25. místo
Sobański Petr (*1968) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
400 2
419 1
378 3
-
-
1197 6
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Jagosch Václav (*1962) 24979
SSK Třinec (0081)
-
-
429 4
437 0
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Kotas Tadeáš (*1957) 41515
OLZA Třinec (0158)
-
-
420 3
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Kurečka Aleš (*1960) 36817
SSK Olymp Ostrava (0079)
-
543 10
-
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Michalik Janusz (*1961)
MKS Rybnik
-
486 5
464 1
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Sikora Leszek (*1981) 42112
OLZA Třinec (0158)
369 0
-
480 1
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Žůrek Bohumír (*1963) 41099
SSK Ostrava - Poruba (0368)
465 1
-
-
-
487 4
-
Součet 3 nejlepších kol
Oblastní střelecká liga Karviná 2019 - SP 30+30
Ženy, dorostenky ↴
1. místo
Gerhardová Vendula (*2006) 42341
SSK Břidličná (0545)
545 7
532 7
536 5
-
531 5
1613 19
Součet 3 nejlepších kol
2. místo
Štefánková Anna (*2004) 40846
SSK Kovona Karviná (0373)
-
449 3
478 0
-
513 5
1440 8
Součet 3 nejlepších kol
3. místo
Slaninová Kateřina (*1976) 29968
SSK Kovona Karviná (0373)
460 3
499 6
430 1
-
466 5
1425 14
Součet 3 nejlepších kol
4. místo
Skoumalová Klára (*2005) 42611
SSK Policie - Ostrava (0224)
-
488 5
404 0
476 4
-
1368 9
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Endelová Aneta (*2004) 41841
SSK Policie - Ostrava (0224)
-
490 4
-
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Klimšová Dagmar (*1973) 00113
SSK Ostrava - Poruba (0368)
-
-
-
515 2
536 4
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Seidlová Alexandra (*2001) 42871
SSK Ostrava - Poruba (0368)
-
457 2
-
478 2
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Sochorová Vendula (*2005) 42342
SSK Břidličná (0545)
498 7
514 2
-
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
Oblastní střelecká liga Karviná 2019 - SP 30+30
Dorostenci ↴
1. místo
Krajč Petr (*2002) 41934
SSK Kovona Karviná (0373)
559 12
574 13
556 11
561 12
559 12
1694 37
Součet 3 nejlepších kol
2. místo
Kaddoumi Radek (*2003) 41341
SSK Kovona Karviná (0373)
-
543 5
550 12
551 10
560 10
1661 32
Součet 3 nejlepších kol
3. místo
Čajka Tomáš (*2001) 41193
SSK Policie - Ostrava (0224)
-
-
527 5
551 9
547 6
1625 20
Součet 3 nejlepších kol
4. místo
Tenk Ondřej (*2004) 41195
SSK Policie - Ostrava (0224)
-
523 3
-
528 9
532 3
1583 15
Součet 3 nejlepších kol
5. místo
Tvarůžka Martin (*2002) 41629
SSK Ostrava - Poruba (0368)
507 2
527 8
508 5
537 7
-
1572 20
Součet 3 nejlepších kol
6. místo
Cunda Martin (*2005) 42288
SSK Policie - Ostrava (0224)
-
433 1
457 2
457 3
536 4
1450 9
Součet 3 nejlepších kol
7. místo
Popek Stanislav (*2005) 42998
SSK Kovona Karviná (0373)
338 0
466 2
430 2
477 3
475 5
1418 10
Součet 3 nejlepších kol
( Položky: 1 - 46 z 46 )
(c) Petr Korviny, 2019