Zde jsou k dispozici výsledky za všechna kola závodu Oblastní střelecké ligy Karviná.

Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019 - VzPi 60
Ženy ↴
1. místo
Bieniek Katarzyna (*1981)
Flinta Harbutowice
563 9
556 10
541 7
550 6
552 14
1671 33
Součet 3 nejlepších kol
2. místo
Slaninová Kateřina (*1976) 29968
SSK Kovona Karviná (0373)
506 5
-
-
514 5
512 3
1532 13
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Bruk Janina (*1977) n.č.
OLZA Třinec (0158)
-
-
-
409 0
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Frydrychová Lenka (*1971) 41098
SSK Ostrava - Poruba (0368)
-
-
499 3
475 2
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Jaworská Kateřina (*1983) n.č.
OLZA Třinec (0158)
-
-
263 1
-
355 0
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Kawuloková Petra (*1997) 40969
OLZA Třinec (0158)
527 5
-
-
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019 - VzPi 60
Muži, junioři ↴
1. místo
Meca Marek (*1989) 34541
SSK Kopřivnice (0374)
559 12
560 13
563 10
561 11
553 12
1684 34
Součet 3 nejlepších kol
2. místo
Moiczek Ryszard (*1977)
CBK Cieszyn
545 9
-
551 12
544 5
546 7
1642 28
Součet 3 nejlepších kol
3. místo
Kolasiński Tomasz (*1978)
Flinta Harbutowice
536 2
-
541 10
553 14
543 10
1637 34
Součet 3 nejlepších kol
4. místo
Bujok Martin (*2000) 39525
SSK Kovona Karviná (0373)
536 5
538 7
544 10
-
547 10
1629 27
Součet 3 nejlepších kol
5. místo
Tellinger Lumír (*1956) 11236
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
545 6
-
550 9
533 6
-
1628 21
Součet 3 nejlepších kol
6. místo
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
540 4
517 4
539 4
538 5
-
1617 13
Součet 3 nejlepších kol
7. místo
Kędzior Seweryn (*1977)
CBK Cieszyn
-
-
532 7
543 12
540 4
1615 23
Součet 3 nejlepších kol
8. místo
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
499 2
529 4
527 3
530 6
529 7
1588 17
Součet 3 nejlepších kol
9. místo
Krajč Petr (*1978) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
511 5
511 2
527 4
518 8
538 3
1583 15
Součet 3 nejlepších kol
10. místo
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
520 4
-
527 7
522 8
-
1569 19
Součet 3 nejlepších kol
11. místo
Zawada Zdzisław (*1983)
KŻR Dzięgielów
530 7
-
493 2
518 10
515 7
1563 24
Součet 3 nejlepších kol
12. místo
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
525 4
513 6
491 6
517 6
474 2
1555 16
Součet 3 nejlepších kol
13. místo
Václavík Jaroslav (*1953) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
512 3
504 3
520 6
500 3
507 3
1539 12
Součet 3 nejlepších kol
14. místo
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
511 4
509 5
504 4
505 4
518 6
1538 15
Součet 3 nejlepších kol
15. místo
Hostaša Miroslav (*1940) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
472 1
489 6
506 6
500 6
489 2
1495 18
Součet 3 nejlepších kol
16. místo
Petřík František (*1960) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
469 4
479 2
481 3
509 6
495 1
1485 10
Součet 3 nejlepších kol
17. místo
Kotas Tadeáš (*1957) 41515
OLZA Třinec (0158)
493 3
490 3
-
486 4
-
1469 10
Součet 3 nejlepších kol
18. místo
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
497 2
477 3
-
463 1
491 5
1465 10
Součet 3 nejlepších kol
19. místo
Beránek Jakub (*1994) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
-
431 4
473 3
486 1
497 5
1456 9
Součet 3 nejlepších kol
20. místo
Gajda Ervin (*1952) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
485 5
448 1
465 2
-
468 1
1418 8
Součet 3 nejlepších kol
21. místo
Studnička Petr (*1973) 40501
SSK Ostrava - Poruba (0368)
-
472 1
462 1
481 5
-
1415 7
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Harrer František (*1999) 39050
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
490 2
-
-
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Heijden Paul van der (*1948)
Flor-Amator
-
488 1
-
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Hromočuk Michal (*1972) 2939
SSK Kopřivnice (0374)
-
-
-
547 7
556 13
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Jaworski Adam (*1984) n.č.
OLZA Třinec (0158)
-
-
401 1
-
418 2
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Kurečka Aleš (*1960) 36817
SSK Olymp Ostrava (0079)
-
-
550 11
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
-
-
522 5
537 7
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Rymski Maciej (*1975)
STS Tychy
-
-
-
547 11
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Skotnica Filip (*1998) 41940
SSK Ostrava - Poruba (0368)
-
521 5
-
504 4
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Szkandera David (*1977) n.č.
OLZA Třinec (0158)
483 1
-
488 1
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Tyraj Petr (*1964) 00562
SSK Kopřivnice (0374)
-
-
-
504 6
513 6
-
Součet 3 nejlepších kol
mimo pořadí
Zbrzeżniak Mariusz (*1972)
KŻR Dzięgielów
509 4
499 6
-
-
-
-
Součet 3 nejlepších kol
( Položky: 1 - 38 z 38 )
(c) Petr Korviny, 2019