Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

4.9.2004 - Oblastní přebor Karviná 2004
SP 30+30 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Hubáč Petr (*1940) 01543
SSK Kovona Karviná (0373)
(M) (0 CT) 583 b.
100 96 96 292 96 96 99 291
2. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (0 CT) 566 b.
100 93 90 283 95 96 92 283
3. místo
Muži, junioři
Toman Aleš (*1969) AVZO
79. ZO Dukla (80043)
(II. VT) (0 CT) 554 b.
96 93 87 276 92 92 94 278
4. místo
Muži, junioři
Stuchlík Ladislav (*1946) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(II. VT) (0 CT) 553 b.
92 90 89 271 96 95 91 282
5. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (0 CT) 542 b.
94 92 87 273 94 85 90 269
6. místo
Muži, junioři
Slanina Václav (*1966) 01550
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (0 CT) 538 b.
92 93 91 276 88 84 90 262
7. místo
Muži, junioři
Stanislav Štefan (*1939) 16664
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (0 CT) 534 b.
94 90 87 271 91 85 87 263
8. místo
Muži, junioři
Rašík Edvin (*1938) 29560
SSK Petřvald (0061)
(III. VT) (0 CT) 532 b.
92 88 86 266 87 89 90 266
9. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(III. VT) (0 CT) 527 b.
97 93 85 275 81 86 85 252
10. místo
Muži, junioři
Graběc Vlastimil (*1966) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(III. VT) (0 CT) 526 b.
96 89 86 271 79 90 86 255
11. místo
Muži, junioři
Riečičiar Ján (*1964) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 524 b.
94 90 87 271 84 80 89 253
12. místo
Muži, junioři
Švec Dušan (*1956) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 517 b.
94 85 84 263 76 88 90 254
13. místo
Muži, junioři
Výboh Jan (*1962) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 514 b.
91 88 85 264 73 91 86 250
14. místo
Muži, junioři
Paldus Oto (*1957) 31586
SSK Petřvald (0061)
(0 CT) 507 b.
95 86 77 258 79 84 86 249
15. místo
Muži, junioři
Chrząszcz Věslav (*1961) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 504 b.
96 90 86 272 78 78 76 232
16. místo
Muži, junioři
Beránek Richard (*1967) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 473 b.
84 77 74 235 80 79 79 238
17. místo
Muži, junioři
Čupa Milan (*1939) 18082
SSK Petřvald (0061)
(0 CT) 468 b.
89 87 74 250 65 81 72 218
18. místo
Muži, junioři
Skopalík Josef (*1941) 16663
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 433 b.
82 69 66 217 78 63 75 216
19. místo
Muži, junioři
Wojtyga David (*1985) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 428 b.
91 81 73 245 68 42 73 183
4.9.2004 - Oblastní přebor Karviná 2004
SP 30+30 - Ženy, dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Vrzala Patrik (*1986) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (0 CT) 549 b.
99 95 90 284 87 89 89 265
2. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Lepka Martin (*1991) 34545
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 502 b.
90 83 78 251 75 87 89 251
3. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Bujoková Pavla (*1961) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 420 b.
90 79 77 246 55 58 61 174
4. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Novotná Alžběta (*1959) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(0 CT) 412 b.
88 86 81 255 48 50 59 157
( Položky: 1 - 23 z 23 )
(c) Petr Korviny, 2019