Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

29.5.2004 - Oblastní střelecká liga Karviná 2004 - 3. kolo
SP 30+30 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Hubáč Petr (*1940) 01543
SSK Kovona Karviná (0373)
(M) (0 CT) 578 b.
100 93 97 290 97 95 96 288
2. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (0 CT) 566 b.
99 93 95 287 90 93 96 279
3. místo
Muži, junioři
Toman Aleš (*1969) AVZO
79. ZO Dukla (80043)
(II. VT) (0 CT) 555 b.
98 92 90 280 90 98 87 275
4. místo
Muži, junioři
Slanina Václav (*1966) 01550
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (0 CT) 554 b.
99 94 91 284 92 91 87 270
5. místo
Muži, junioři
Štěrba Jan (*1954) 17940
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (0 CT) 550 b.
97 91 82 270 89 95 96 280
6. místo
Muži, junioři
Stuchlík Ladislav (*1946) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(III. VT) (0 CT) 536 b.
94 89 81 264 88 89 95 272
7. místo
Muži, junioři
Lacký Zdeněk (*1935) n.č.
SSK Rožnov pod Radhoštěm (0328)
(III. VT) (0 CT) 535 b.
94 89 87 270 89 86 90 265
8. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (0 CT) 535 b.
92 89 89 270 85 92 88 265
9. místo
Muži, junioři
Graběc Vlastimil (*1966) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(0 CT) 524 b.
94 87 86 267 86 92 79 257
10. místo
Muži, junioři
Paldus Oto (*1957) 31586
SSK Petřvald (0061)
(III. VT) (0 CT) 522 b.
93 87 85 265 86 83 88 257
11. místo
Muži, junioři
Halama Petr (*1977) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(0 CT) 516 b.
94 87 84 265 86 76 89 251
12. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(0 CT) 514 b.
94 89 87 270 80 83 81 244
13. místo
Muži, junioři
Rašík Edvin (*1938) 29560
SSK Petřvald (0061)
(0 CT) 512 b.
94 86 80 260 85 83 84 252
14. místo
Muži, junioři
Cienciala Jan (*1952) 05252
SSK Třinec (0081)
(0 CT) 510 b.
96 86 82 264 68 90 88 246
15. místo
Muži, junioři
Riečičiar Ján (*1964) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 510 b.
95 89 85 269 80 83 78 241
16. místo
Muži, junioři
Troszok Ladislav (*1963) n.č.
SSK Návsí (0741)
(0 CT) 509 b.
94 88 80 262 75 87 85 247
17. místo
Muži, junioři
Stanislav Štefan (*1939) 16664
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 500 b.
89 83 83 255 73 89 83 245
18. místo
Muži, junioři
Chrząszcz Věslav (*1961) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 498 b.
96 92 82 270 70 76 82 228
19. místo
Muži, junioři
Švec Dušan (*1956) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 497 b.
92 83 68 243 85 83 86 254
20. místo
Muži, junioři
Wojtyga David (*1985) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 481 b.
86 81 75 242 84 75 80 239
21. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(0 CT) 479 b.
97 84 83 264 57 71 87 215
22. místo
Muži, junioři
Výboh Jan (*1962) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 475 b.
93 89 79 261 73 69 72 214
23. místo
Muži, junioři
Bulawa Roman (*1968) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 466 b.
89 78 70 237 71 64 94 229
24. místo
Muži, junioři
Čupa Milan (*1939) 18082
SSK Petřvald (0061)
(0 CT) 457 b.
92 80 79 251 70 67 69 206
25. místo
Muži, junioři
Przyhoda Andrzej (*1953) 34370
OLZA Třinec (0158)
(0 CT) 449 b.
91 87 85 263 69 66 51 186
26. místo
Muži, junioři
Rusz Petr (*1959) n.č.
SSK Návsí (0741)
(0 CT) 446 b.
86 77 64 227 65 70 84 219
27. místo
Muži, junioři
Gavelčík Jiří (*1977) n.č.
OLZA Třinec (0158)
(0 CT) 446 b.
85 74 67 226 66 83 71 220
28. místo
Muži, junioři
Skopalík Josef (*1941) 16663
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 423 b.
86 71 61 218 61 85 59 205
29.5.2004 - Oblastní střelecká liga Karviná 2004 - 3. kolo
SP 30+30 - Ženy, dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Vrzala Patrik (*1986) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (0 CT) 534 b.
93 92 87 272 83 90 89 262
2. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Lepka Martin (*1991) 34545
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 477 b.
95 78 80 253 79 76 69 224
3. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Štefková Leona (*1985) n.č.
SSK Ostrava - Vítkovice (0235)
(0 CT) 447 b.
86 76 67 229 88 87 43 218
4. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Novotná Alžběta (*1959) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(0 CT) 320 b.
85 72 63 220 23 38 39 100
( Položky: 1 - 32 z 32 )
(c) Petr Korviny, 2019