Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

8.5.2004 - Oblastní střelecká liga Karviná 2004 - 2. kolo
SP 30+30 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Hubáč Petr (*1940) 01543
SSK Kovona Karviná (0373)
(M) (0 CT) 582 b.
99 95 92 286 99 99 98 296
2. místo
Muži, junioři
Stuchlík Ladislav (*1946) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(I. VT) (0 CT) 560 b.
98 91 86 275 96 95 94 285
3. místo
Muži, junioři
Slanina Václav (*1966) 01550
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (0 CT) 553 b.
96 94 89 279 89 90 95 274
4. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (0 CT) 537 b.
94 88 86 268 84 95 90 269
5. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(III. VT) (0 CT) 531 b.
98 92 90 280 88 79 84 251
6. místo
Muži, junioři
Graběc Vlastimil (*1966) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(III. VT) (0 CT) 527 b.
97 91 84 272 80 85 90 255
7. místo
Muži, junioři
Paldus Oto (*1957) 31586
SSK Petřvald (0061)
(0 CT) 517 b.
95 84 82 261 88 82 86 256
8. místo
Muži, junioři
Riečičiar Ján (*1964) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 512 b.
97 88 92 277 77 77 81 235
9. místo
Muži, junioři
Švec Dušan (*1956) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 507 b.
89 82 80 251 85 86 85 256
10. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(0 CT) 504 b.
92 87 82 261 81 80 82 243
11. místo
Muži, junioři
Halama Petr (*1977) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(0 CT) 502 b.
93 85 84 262 78 87 75 240
12. místo
Muži, junioři
Výboh Jan (*1962) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 499 b.
91 88 82 261 77 78 83 238
13. místo
Muži, junioři
Wojtyga David (*1985) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 496 b.
92 79 79 250 81 89 76 246
14. místo
Muži, junioři
Troszok Ladislav (*1963) n.č.
SSK Návsí (0741)
(0 CT) 490 b.
91 86 82 259 82 75 74 231
15. místo
Muži, junioři
Rašík Edvin (*1938) 29560
SSK Petřvald (0061)
(0 CT) 486 b.
85 81 81 247 83 75 81 239
16. místo
Muži, junioři
Chrząszcz Věslav (*1961) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 464 b.
96 88 86 270 43 73 78 194
17. místo
Muži, junioři
Čupa Milan (*1939) 18082
SSK Petřvald (0061)
(0 CT) 459 b.
86 83 81 250 66 64 79 209
18. místo
Muži, junioři
Bulawa Roman (*1968) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 458 b.
89 82 75 246 60 75 77 212
19. místo
Muži, junioři
Petrik Štefan (*1930) n.č.
SSK Petřvald (0061)
(0 CT) 437 b.
77 64 88 229 65 66 77 208
20. místo
Muži, junioři
Rusz Petr (*1959) n.č.
SSK Návsí (0741)
(0 CT) 408 b.
84 75 66 225 44 55 84 183
21. místo
Muži, junioři
Chaloupka Dalibor (*1959) n.č.
SSK Frýdek - Místek (0177)
(0 CT) 407 b.
84 76 70 230 44 72 61 177
22. místo
Muži, junioři
Bulawa René (*1970) n.č.
SSK Návsí (0741)
(0 CT) 366 b.
71 60 59 190 56 64 56 176
8.5.2004 - Oblastní střelecká liga Karviná 2004 - 2. kolo
SP 30+30 - Ženy, dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Vrzala Patrik (*1986) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(I. VT) (0 CT) 560 b.
98 93 90 281 96 90 93 279
2. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Bujoková Pavla (*1961) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 488 b.
94 85 76 255 78 79 76 233
3. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Slaninová Kateřina (*1976) 29968
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 480 b.
92 86 77 255 83 77 65 225
4. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Lepka Martin (*1991) 34545
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 468 b.
92 83 82 257 72 75 64 211
5. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Novotná Alžběta (*1959) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(0 CT) 328 b.
78 72 49 199 25 44 60 129
( Položky: 1 - 27 z 27 )
(c) Petr Korviny, 2019