Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

24.4.2004 - Oblastní střelecká liga Karviná 2004 - 1. kolo
SP 30+30 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Hubáč Petr (*1940) 01543
SSK Kovona Karviná (0373)
(M) (0 CT) 578 b.
96 93 100 289 94 95 100 289
2. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (0 CT) 561 b.
96 95 90 281 96 91 93 280
3. místo
Muži, junioři
Štěrba Jan (*1954) 17940
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (0 CT) 552 b.
95 92 85 272 94 93 93 280
4. místo
Muži, junioři
Slanina Václav (*1966) 01550
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (0 CT) 549 b.
95 90 89 274 89 95 91 275
5. místo
Muži, junioři
Toman Aleš (*1969) AVZO
79. ZO Dukla (80043)
(III. VT) (0 CT) 548 b.
94 87 85 266 94 94 94 282
6. místo
Muži, junioři
Stuchlík Ladislav (*1946) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(III. VT) (0 CT) 534 b.
93 89 83 265 92 91 86 269
7. místo
Muži, junioři
Graběc Vlastimil (*1966) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(III. VT) (0 CT) 532 b.
91 90 87 268 81 92 91 264
8. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (0 CT) 528 b.
95 86 84 265 81 89 93 263
9. místo
Muži, junioři
Cienciala Jan (*1952) 05252
SSK Třinec (0081)
(0 CT) 516 b.
89 99 87 275 79 78 84 241
10. místo
Muži, junioři
Stanislav Štefan (*1939) 16664
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 510 b.
91 88 79 258 86 75 91 252
11. místo
Muži, junioři
Riečičiar Ján (*1964) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 508 b.
91 83 83 257 82 79 90 251
12. místo
Muži, junioři
Halama Petr (*1977) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(0 CT) 508 b.
94 85 83 262 75 86 85 246
13. místo
Muži, junioři
Paldus Oto (*1957) 31586
SSK Petřvald (0061)
(0 CT) 498 b.
90 78 72 240 86 81 91 258
14. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(0 CT) 497 b.
88 79 77 244 82 82 89 253
15. místo
Muži, junioři
Švec Dušan (*1956) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 494 b.
94 89 74 257 74 85 78 237
16. místo
Muži, junioři
Výboh Jan (*1962) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 487 b.
86 79 79 244 87 84 72 243
17. místo
Muži, junioři
Rašík Edvin (*1938) 29560
SSK Petřvald (0061)
(0 CT) 483 b.
83 73 70 226 85 87 85 257
18. místo
Muži, junioři
Beránek Richard (*1967) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 482 b.
83 78 67 228 78 91 85 254
19. místo
Muži, junioři
Chrząszcz Věslav (*1961) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 468 b.
96 88 87 271 67 61 69 197
20. místo
Muži, junioři
Čupa Milan (*1939) 18082
SSK Petřvald (0061)
(0 CT) 431 b.
91 77 76 244 78 51 58 187
21. místo
Muži, junioři
Rusz Petr (*1959) n.č.
SSK Návsí (0741)
(0 CT) 418 b.
84 72 56 212 71 61 74 206
22. místo
Muži, junioři
Wojtyga David (*1985) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 413 b.
88 77 69 234 69 67 43 179
23. místo
Muži, junioři
Skopalík Josef (*1941) 16663
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 409 b.
86 77 64 227 46 65 71 182
24. místo
Muži, junioři
Chaloupka Dalibor (*1959) n.č.
SSK Frýdek - Místek (0177)
(0 CT) 385 b.
87 80 80 247 41 39 58 138
24.4.2004 - Oblastní střelecká liga Karviná 2004 - 1. kolo
SP 30+30 - Ženy, dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Vrzala Patrik (*1986) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (0 CT) 552 b.
97 94 91 282 88 91 91 270
2. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Lepka Martin (*1991) 34545
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 477 b.
88 75 74 237 78 77 85 240
3. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Slaninová Kateřina (*1976) 29968
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 460 b.
84 80 77 241 69 80 70 219
4. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Bujoková Pavla (*1961) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 442 b.
94 86 87 267 66 43 66 175
5. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Novotná Alžběta (*1959) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(0 CT) 305 b.
70 58 48 176 46 29 54 129
( Položky: 1 - 29 z 29 )
(c) Petr Korviny, 2019