Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

29.5.2004 - Oblastní střelecká liga Karviná 2004 - 3. kolo
LP 60 - Muži, junioři, dorostenci ↴
1. místo
Muži, junioři, dorostenci
Hubáč Petr (*1940) 01543
SSK Kovona Karviná (0373)
(M) (0 CT) 547 b.
98 86 184 93 86 179 97 87 184
2. místo
Muži, junioři, dorostenci
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (0 CT) 514 b.
94 79 173 94 72 166 96 79 175
3. místo
Muži, junioři, dorostenci
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(II. VT) (0 CT) 514 b.
95 74 169 95 79 174 92 79 171
4. místo
Muži, junioři, dorostenci
Vrzala Patrik (*1986) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 506 b.
97 74 171 93 76 169 94 72 166
5. místo
Muži, junioři, dorostenci
Štěrba Jan (*1954) 17940
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (0 CT) 505 b.
96 76 172 91 75 166 92 75 167
6. místo
Muži, junioři, dorostenci
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (0 CT) 494 b.
91 66 157 95 74 169 93 75 168
7. místo
Muži, junioři, dorostenci
Slanina Václav (*1966) 01550
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 491 b.
91 70 161 93 68 161 94 75 169
8. místo
Muži, junioři, dorostenci
Výboh Jan (*1962) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 472 b.
92 76 168 88 63 151 88 65 153
9. místo
Muži, junioři, dorostenci
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(0 CT) 467 b.
85 62 147 88 68 156 93 71 164
10. místo
Muži, junioři, dorostenci
Hostaša Miroslav (*1940) 03207
SSK Frýdek - Místek (0177)
(0 CT) 466 b.
91 66 157 86 65 151 91 67 158
11. místo
Muži, junioři, dorostenci
Poda Tibor (*1964) 31836
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 461 b.
87 64 151 93 73 166 86 58 144
12. místo
Muži, junioři, dorostenci
Przyhoda Andrzej (*1953) 34370
OLZA Třinec (0158)
(0 CT) 424 b.
77 50 127 86 55 141 94 62 156
13. místo
Muži, junioři, dorostenci
Paldus Oto (*1957) 31586
SSK Petřvald (0061)
(0 CT) 401 b.
85 53 138 80 46 126 83 54 137
14. místo
Muži, junioři, dorostenci
Skopalík Josef (*1941) 16663
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 343 b.
73 31 104 79 35 114 84 41 125
15. místo
Muži, junioři, dorostenci
Gavelčík Jiří (*1977) n.č.
OLZA Třinec (0158)
(0 CT) 334 b.
77 36 113 72 37 109 72 40 112
( Položky: 1 - 15 z 15 )
(c) Petr Korviny, 2019