Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

28.5.2006 - Oblastní střelecká liga Karviná 2006 - 3. kolo
SP 30+30 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Hubáč Petr (*1940) 01543
SSK Kovona Karviná (0373)
(M) (0 CT) 588 b.
94 99 100 293 98 98 99 295
2. místo
Muži, junioři
Vrzala Patrik (*1986) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (0 CT) 564 b.
94 94 96 284 93 90 97 280
3. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (0 CT) 549 b.
89 86 93 268 94 94 93 281
4. místo
Muži, junioři
Stuchlík Ladislav (*1946) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(II. VT) (0 CT) 543 b.
96 87 93 276 88 88 91 267
5. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(II. VT) (0 CT) 542 b.
94 98 96 288 89 75 90 254
6. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(III. VT) (0 CT) 530 b.
94 92 91 277 91 79 83 253
7. místo
Muži, junioři
Rašík Edvin (*1938) 29560
SSK Petřvald (0061)
(III. VT) (0 CT) 519 b.
87 82 79 248 91 91 89 271
8. místo
Muži, junioři
Paldus Oto (*1957) 31586
SSK Petřvald (0061)
(0 CT) 515 b.
86 85 87 258 87 80 90 257
9. místo
Muži, junioři
Švec Dušan (*1956) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 506 b.
86 85 84 255 85 78 88 251
10. místo
Muži, junioři
Riečičiar Ján (*1964) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 504 b.
88 89 77 254 79 92 79 250
11. místo
Muži, junioři
Przyhoda Andrzej (*1953) 34370
OLZA Třinec (0158)
(0 CT) 500 b.
86 84 87 257 87 76 80 243
12. místo
Muži, junioři
Stanislav Štefan (*1939) 16664
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 489 b.
92 87 90 269 68 71 81 220
13. místo
Muži, junioři
Rzyman Jan (*1938) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 426 b.
82 77 81 240 58 67 61 186
14. místo
Muži, junioři
Čupa Milan (*1939) 18082
SSK Petřvald (0061)
(0 CT) 424 b.
79 78 79 236 68 60 60 188
15. místo
Muži, junioři
Chaloupka Dalibor (*1959) n.č.
SSK Frýdek - Místek (0177)
(0 CT) 412 b.
79 82 82 243 44 56 69 169
28.5.2006 - Oblastní střelecká liga Karviná 2006 - 3. kolo
SP 30+30 - Ženy, dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Lepka Martin (*1991) 34545
SSK Kovona Karviná (0373)
(I. VT*) (0 CT) 555 b.
92 92 96 280 90 92 93 275
2. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Novotná Alžběta (*1959) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(0 CT) 449 b.
79 77 88 244 80 51 74 205
3. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Bujoková Pavla (*1961) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 429 b.
78 80 79 237 58 69 65 192
( Položky: 1 - 18 z 18 )
(c) Petr Korviny, 2019