Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

6.5.2006 - Oblastní střelecká liga Karviná 2006 - 2. kolo
SP 30+30 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Hubáč Petr (*1940) 01543
SSK Kovona Karviná (0373)
(M) (0 CT) 580 b.
94 98 95 287 96 98 99 293
2. místo
Muži, junioři
Slanina Václav (*1966) 01550
SSK Kovona Karviná (0373)
(I. VT) (0 CT) 570 b.
94 92 95 281 99 94 96 289
3. místo
Muži, junioři
Vrzala Patrik (*1986) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (0 CT) 564 b.
91 96 91 278 97 95 94 286
4. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (0 CT) 559 b.
91 97 92 280 92 96 91 279
5. místo
Muži, junioři
Štěrba Jan (*1954) 17940
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (0 CT) 557 b.
92 91 91 274 91 96 96 283
6. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(III. VT) (0 CT) 537 b.
91 93 92 276 91 84 86 261
7. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (0 CT) 535 b.
88 83 93 264 90 93 88 271
8. místo
Muži, junioři
Švec Dušan (*1956) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 512 b.
81 90 95 266 85 74 87 246
9. místo
Muži, junioři
Rašík Edvin (*1938) 29560
SSK Petřvald (0061)
(0 CT) 508 b.
82 78 77 237 92 89 90 271
10. místo
Muži, junioři
Stanislav Štefan (*1939) 16664
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 493 b.
85 89 94 268 71 71 83 225
11. místo
Muži, junioři
Chaloupka Dalibor (*1959) n.č.
SSK Frýdek - Místek (0177)
(0 CT) 425 b.
66 82 78 226 83 54 62 199
12. místo
Muži, junioři
Rzyman Jan (*1938) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 423 b.
80 75 85 240 62 57 64 183
13. místo
Muži, junioři
Skopalík Josef (*1941) 16663
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 396 b.
55 73 67 195 74 55 72 201
14. místo
Muži, junioři
Čupa Milan (*1939) 18082
SSK Petřvald (0061)
(0 CT) 391 b.
78 73 77 228 39 58 66 163
6.5.2006 - Oblastní střelecká liga Karviná 2006 - 2. kolo
SP 30+30 - Ženy, dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Lepka Martin (*1991) 34545
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT*) (0 CT) 554 b.
92 96 95 283 85 93 93 271
2. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Novotná Alžběta (*1959) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(0 CT) 465 b.
79 89 76 244 76 73 72 221
3. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Bujoková Pavla (*1961) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 433 b.
90 82 80 252 63 71 47 181
( Položky: 1 - 17 z 17 )
(c) Petr Korviny, 2019