Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

29.2.2020 - Oblastní přebor Karviná 2020 - kvalifikace
VzPi 60 - Muži, ženy, junioři ↴
KVALIFIKACE
1. místo
Muži, ženy, junioři
Meca Marek (*1989) 34541
SSK Kopřivnice (0374)
(II. VT) (16 CT) 561 b.
96 90 93 94 92 96
KVALIFIKACE
2. místo
Muži, ženy, junioři
Bieniek Katarzyna (*1981)
Flinta Harbutowice
(I. VT) (10 CT) 560 b.
93 94 91 94 94 94
KVALIFIKACE
3. místo
Muži, ženy, junioři
Kaddoumi Radek (*2003) 41341
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT*) (10 CT) 548 b.
93 87 89 94 93 92
KVALIFIKACE
4. místo
Muži, ženy, junioři
Rymski Maciej (*1975)
STS Tychy
(III. VT) (7 CT) 543 b.
90 90 91 92 91 89
KVALIFIKACE
5. místo
Muži, ženy, junioři
Paściak Marek (*1960)
STS Tychy
(II. VT) (5 CT) 541 b.
90 87 88 91 94 91
KVALIFIKACE
6. místo
Muži, ženy, junioři
Hromočuk Michal (*1972) 2939
SSK Kopřivnice (0374)
(III. VT) (3 CT) 534 b.
89 88 92 90 88 87
KVALIFIKACE
7. místo
Muži, ženy, junioři
Moiczek Ryszard (*1977)
CBK Cieszyn
(III. VT) (7 CT) 533 b.
91 91 91 89 88 83
KVALIFIKACE
8. místo
Muži, ženy, junioři
Kolasiński Tomasz (*1978)
CBK Cieszyn
(III. VT) (5 CT) 533 b.
87 86 89 92 89 90
KVALIFIKACE
9. místo
Muži, ženy, junioři
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(II. VT) (4 CT) 528 b.
91 80 89 87 93 88
KVALIFIKACE
10. místo
Muži, ženy, junioři
Žůrek Bohumír (*2000) 41196
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT) (5 CT) 523 b.
89 88 85 85 87 89
KVALIFIKACE
11. místo
Muži, ženy, junioři
Slaninová Kateřina (*1976) 29968
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (2 CT) 515 b.
88 91 81 90 87 78
KVALIFIKACE
12. místo
Muži, ženy, junioři
Mróz Krystian (*1974)
CBK Cieszyn
(1 CT) 507 b.
91 76 82 84 86 88
KVALIFIKACE
13. místo
Muži, ženy, junioři
Žůrek Bohumír (*1963) 41099
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(5 CT) 504 b.
86 85 81 83 83 86
KVALIFIKACE
14. místo
Muži, ženy, junioři
Vašák Jaroslav (*1975) 43222
SSK Kopřivnice (0374)
(2 CT) 491 b.
72 79 88 82 84 86
KVALIFIKACE
15. místo
Muži, ženy, junioři
Beránek Jakub (*1994) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(2 CT) 472 b.
80 80 80 79 73 80
KVALIFIKACE
16. místo
Muži, ženy, junioři
Špak Jiří (*1970) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(1 CT) 470 b.
83 79 85 72 75 76
KVALIFIKACE
17. místo
Muži, ženy, junioři
Petřík František (*1960) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(4 CT) 452 b.
80 83 71 77 69 72
( Položky: 1 - 17 z 17 )
(c) Petr Korviny, 2019