Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

8.2.2020 - Oblastní střelecká liga Karviná 2019/2020 - 4. kolo
VzPi 60 - Muži, ženy, junioři ↴
1. místo
Muži, ženy, junioři
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(II. VT) (12 CT) 560 b.
95 94 94 93 91 93
2. místo
Muži, ženy, junioři
Meca Marek (*1989) 34541
SSK Kopřivnice (0374)
(III. VT) (10 CT) 544 b.
91 94 88 91 89 91
3. místo
Muži, ženy, junioři
Moiczek Ryszard (*1977)
CBK Cieszyn
(III. VT) (4 CT) 544 b.
92 96 83 90 94 89
4. místo
Muži, ženy, junioři
Hromočuk Michal (*1972) 2939
SSK Kopřivnice (0374)
(III. VT) (7 CT) 543 b.
93 87 93 90 89 91
5. místo
Muži, ženy, junioři
Bieniek Katarzyna (*1981)
Flinta Harbutowice
(II. VT) (10 CT) 540 b.
88 93 92 91 88 88
6. místo
Muži, ženy, junioři
Krajč Petr (*1978) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(III. VT) (7 CT) 539 b.
88 89 90 89 93 90
7. místo
Muži, ženy, junioři
Kurečka Aleš (*1960) 36817
SSK Olymp Ostrava (0079)
(III. VT) (4 CT) 539 b.
90 88 89 88 91 93
8. místo
Muži, ženy, junioři
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(II. VT) (7 CT) 534 b.
93 86 86 88 89 92
9. místo
Muži, ženy, junioři
Paściak Marek (*1960)
STS Tychy
(III. VT) (5 CT) 531 b.
86 88 89 91 88 89
10. místo
Muži, ženy, junioři
Skotnica Filip (*1998) 41540
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(III. VT) (6 CT) 529 b.
93 83 89 86 90 88
11. místo
Muži, ženy, junioři
Kolasiński Tomasz (*1978)
CBK Cieszyn
(III. VT) (2 CT) 529 b.
90 82 85 87 92 93
12. místo
Muži, ženy, junioři
Čajka Tomáš (*2001) 41193
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT) (6 CT) 528 b.
86 89 90 87 89 87
13. místo
Muži, ženy, junioři
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (5 CT) 526 b.
86 94 84 88 92 82
14. místo
Muži, ženy, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (5 CT) 522 b.
88 83 84 88 91 88
15. místo
Muži, ženy, junioři
Václavík Jaroslav (*1953) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(III. VT) (5 CT) 521 b.
87 90 84 82 92 86
16. místo
Muži, ženy, junioři
Zawada Zdzisław (*1983)
KŻR Dzięgielów
(8 CT) 516 b.
83 87 85 88 81 92
17. místo
Muži, ženy, junioři
Slaninová Kateřina (*1976) 29968
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (4 CT) 515 b.
96 90 83 78 87 81
18. místo
Muži, ženy, junioři
Mróz Krystian (*1974)
CBK Cieszyn
(7 CT) 514 b.
81 85 89 87 89 83
19. místo
Muži, ženy, junioři
Vašák Jaroslav (*1975) 43222
SSK Kopřivnice (0374)
(5 CT) 504 b.
84 81 85 87 87 80
20. místo
Muži, ženy, junioři
Petřík František (*1960) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(5 CT) 497 b.
78 84 85 85 80 85
21. místo
Muži, ženy, junioři
Studnička Petr (*1973) 40501
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(2 CT) 493 b.
84 82 79 83 81 84
22. místo
Muži, ženy, junioři
Beránek Jakub (*1994) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(3 CT) 490 b.
89 81 82 73 81 84
23. místo
Muži, ženy, junioři
Špak Jiří (*1970) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(1 CT) 443 b.
70 74 72 79 71 77
( Položky: 1 - 23 z 23 )
(c) Petr Korviny, 2019