Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

18.1.2020 - Oblastní střelecká liga Karviná 2019/2020 - 3. kolo
VzPi 60 - Muži, ženy, junioři ↴
1. místo
Muži, ženy, junioři
Rokita Zbigniew (*1973)
STS Tychy
(II. VT) (16 CT) 564 b.
94 95 94 95 90 96
2. místo
Muži, ženy, junioři
Meca Marek (*1989) 34541
SSK Kopřivnice (0374)
(II. VT) (11 CT) 553 b.
90 93 92 91 95 92
3. místo
Muži, ženy, junioři
Moiczek Ryszard (*1977)
CBK Cieszyn
(II. VT) (7 CT) 553 b.
91 92 91 93 92 94
4. místo
Muži, ženy, junioři
Hromočuk Michal (*1972) 2939
SSK Kopřivnice (0374)
(II. VT) (9 CT) 552 b.
90 93 95 90 89 95
5. místo
Muži, ženy, junioři
Bieniek Katarzyna (*1981)
Flinta Harbutowice
(II. VT) (7 CT) 550 b.
90 92 92 94 91 91
6. místo
Muži, ženy, junioři
Kolasiński Tomasz (*1978)
CBK Cieszyn
(III. VT) (8 CT) 548 b.
91 91 87 95 91 93
7. místo
Muži, ženy, junioři
Rymski Maciej (*1975)
STS Tychy
(III. VT) (12 CT) 547 b.
87 90 92 93 92 93
8. místo
Muži, ženy, junioři
Paściak Marek (*1960)
STS Tychy
(III. VT) (13 CT) 539 b.
88 88 89 91 93 90
9. místo
Muži, ženy, junioři
Kurečka Aleš (*1960) 36817
SSK Olymp Ostrava (0079)
(III. VT) (8 CT) 538 b.
85 93 89 86 91 94
10. místo
Muži, ženy, junioři
Žůrek Bohumír (*2000) 41196
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT) (4 CT) 532 b.
87 90 87 90 92 86
11. místo
Muži, ženy, junioři
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (7 CT) 527 b.
87 91 83 86 89 91
12. místo
Muži, ženy, junioři
Zawada Zdzisław (*1983)
KŻR Dzięgielów
(6 CT) 514 b.
83 84 84 87 88 88
13. místo
Muži, ženy, junioři
Mróz Krystian (*1974)
CBK Cieszyn
(8 CT) 512 b.
82 82 86 86 85 91
14. místo
Muži, ženy, junioři
Václavík Jaroslav (*1953) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(III. VT) (4 CT) 512 b.
82 87 83 89 88 83
15. místo
Muži, ženy, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(7 CT) 504 b.
83 87 89 77 83 85
16. místo
Muži, ženy, junioři
Žůrek Bohumír (*1963) 41099
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(5 CT) 503 b.
89 86 81 78 88 81
17. místo
Muži, ženy, junioři
Vašák Jaroslav (*1975) 43222
SSK Kopřivnice (0374)
(8 CT) 500 b.
77 85 82 86 90 80
18. místo
Muži, ženy, junioři
Petřík František (*1960) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(4 CT) 500 b.
83 87 79 86 82 83
19. místo
Muži, ženy, junioři
Studnička Petr (*1973) 40501
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(2 CT) 497 b.
83 78 84 83 87 82
20. místo
Muži, ženy, junioři
Hostaša Miroslav (*1940) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(0 CT) 475 b.
84 82 81 74 79 75
21. místo
Muži, ženy, junioři
Beránek Jakub (*1994) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(2 CT) 467 b.
76 82 72 75 88 74
22. místo
Muži, ženy, junioři
Špak Jiří (*1970) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 415 b.
63 63 82 65 77 65
( Položky: 1 - 22 z 22 )
(c) Petr Korviny, 2019