Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

29.9.2019 - Honba za rekordy Petra Hubáče 2019
SP 30+30 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Rokita Zbigniew (*1973)
KVG Paczóltowice
(I. VT) (9 CT) 570 b.
97 94 97 288 96 94 92 282
2. místo
Muži, junioři
Rymski Maciej (*1975)
STS Tychy
(II. VT) (9 CT) 562 b.
96 92 92 280 92 94 96 282
3. místo
Muži, junioři
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(II. VT) (9 CT) 560 b.
94 92 94 280 94 93 93 280
4. místo
Muži, junioři
Paściak Marek (*1960)
STS Tychy
(II. VT) (7 CT) 557 b.
95 96 91 282 93 92 90 275
5. místo
Muži, junioři
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(II. VT) (10 CT) 552 b.
87 89 92 268 96 94 94 284
6. místo
Muži, junioři
Skotnica Filip (*1998) 41540
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(II. VT) (10 CT) 550 b.
91 96 93 280 88 97 85 270
7. místo
Muži, junioři
Žůrek Bohumír (*2000) 41196
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT) (5 CT) 541 b.
91 94 89 274 90 88 89 267
8. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (7 CT) 538 b.
89 92 91 272 80 94 92 266
9. místo
Muži, junioři
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (8 CT) 535 b.
89 91 87 267 88 91 89 268
10. místo
Muži, junioři
Krajč Petr (*1978) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(III. VT) (8 CT) 534 b.
88 85 91 264 84 93 93 270
11. místo
Muži, junioři
Tellinger Lumír (*1956) 11236
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(III. VT) (8 CT) 527 b.
91 91 92 274 85 82 86 253
12. místo
Muži, junioři
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(4 CT) 513 b.
91 92 86 269 84 79 81 244
13. místo
Muži, junioři
Cienciala Jan (*1952) 05252
SSK Třinec (0081)
(4 CT) 490 b.
89 89 84 262 73 76 79 228
14. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(8 CT) 480 b.
87 88 88 263 72 66 79 217
15. místo
Muži, junioři
Petřík František (*1960) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(3 CT) 478 b.
77 83 79 239 74 84 81 239
16. místo
Muži, junioři
Studnička Petr (*1973) 40501
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(4 CT) 457 b.
73 77 73 223 89 68 77 234
29.9.2019 - Honba za rekordy Petra Hubáče 2019
SP 30+30 - Ženy, juniorky, dorostenky ↴
1. místo
Ženy, juniorky, dorostenky
Štefánková Anna (*2004) 40846
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT*) (7 CT) 516 b.
88 95 91 274 70 88 84 242
2. místo
Ženy, juniorky, dorostenky
Slaninová Kateřina (*1976) 29968
SSK Kovona Karviná (0373)
(5 CT) 472 b.
78 84 86 248 79 87 58 224
29.9.2019 - Honba za rekordy Petra Hubáče 2019
SP 30+30 - Dorostenci ↴
1. místo
Dorostenci
Krajč Petr (*2002) 41934
SSK Kovona Karviná (0373)
(I. VT) (13 CT) 558 b.
93 95 97 285 92 95 86 273
2. místo
Dorostenci
Popek Stanislav (*2005) 42998
SSK Kovona Karviná (0373)
(4 CT) 446 b.
84 89 84 257 60 56 73 189
( Položky: 1 - 20 z 20 )
(c) Petr Korviny, 2019