Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

14.9.2019 - Oblastní přebor Karviná 2019
SP 30+30 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Rokita Zbigniew (*1973)
KVG Paczóltowice
(II. VT) (11 CT) 559 b.
91 96 95 282 90 91 96 277
2. místo
Muži, junioři
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(II. VT) (9 CT) 557 b.
91 93 92 276 94 93 94 281
3. místo
Muži, junioři
Rymski Maciej (*1975)
STS Tychy
(II. VT) (14 CT) 552 b.
93 94 91 278 87 93 94 274
4. místo
Muži, junioři
Janošťák Štefan (*1961) 04262
SSK Rožnov pod Radhoštěm (0328)
(III. VT) (7 CT) 544 b.
86 94 89 269 92 93 90 275
5. místo
Muži, junioři
Paściak Marek (*1960)
STS Tychy
(III. VT) (15 CT) 536 b.
96 93 86 275 94 93 74 261
6. místo
Muži, junioři
Skotnica Filip (*1998) 41540
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(III. VT) (6 CT) 535 b.
93 89 91 273 85 87 90 262
7. místo
Muži, junioři
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(III. VT) (7 CT) 534 b.
82 82 90 254 96 94 90 280
8. místo
Muži, junioři
Petřík František (*1960) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (0 CT) 527 b.
83 92 82 257 89 90 91 270
9. místo
Muži, junioři
Žůrek Bohumír (*2000) 41196
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT) (6 CT) 522 b.
85 85 85 255 85 93 89 267
10. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (7 CT) 521 b.
85 79 87 251 84 89 97 270
11. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(7 CT) 503 b.
89 89 93 271 82 65 85 232
12. místo
Muži, junioři
Studnička Petr (*1973) 40501
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(3 CT) 495 b.
83 86 77 246 85 81 83 249
13. místo
Muži, junioři
Cienciala Jan (*1952) 05252
SSK Třinec (0081)
(2 CT) 489 b.
88 81 92 261 77 76 75 228
14. místo
Muži, junioři
Žůrek Bohumír (*1963) 41099
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(4 CT) 487 b.
84 86 85 255 77 78 77 232
15. místo
Muži, junioři
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(3 CT) 484 b.
88 81 85 254 72 79 79 230
16. místo
Muži, junioři
Rašík Edvin (*1938) 29560
SSK Petřvald (0061)
(4 CT) 473 b.
74 81 77 232 73 88 80 241
17. místo
Muži, junioři
Gajda Ervin (*1952) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(4 CT) 463 b.
84 83 74 241 72 75 75 222
18. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(2 CT) 463 b.
86 80 84 250 65 78 70 213
19. místo
Muži, junioři
Špak Jiří (*1970) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(1 CT) 429 b.
63 80 66 209 75 77 68 220
DNF
Muži, junioři
Švec Dušan (*1956) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 119 b.
76 43 - 119 - - - -
DNF
Muži, junioři
Riečičiar Ján (*1964) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 205 b.
80 68 57 205 - - - -
14.9.2019 - Oblastní přebor Karviná 2019
SP 30+30 - Ženy, dorostenky ↴
1. místo
Ženy, dorostenky
Tušilová Kateřina (*2002) 41840
SSK Policie - Ostrava (0224)
(I. VT) (5 CT) 559 b.
91 93 93 277 95 94 93 282
2. místo
Ženy, dorostenky
Klimšová Dagmar (*1973) 00113
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(III. VT) (4 CT) 536 b.
91 92 91 274 94 85 83 262
3. místo
Ženy, dorostenky
Gerhardová Vendula (*2006) 42341
SSK Břidličná (0545)
(III. VT*) (5 CT) 531 b.
86 88 90 264 86 92 89 267
4. místo
Ženy, dorostenky
Kubešová Eliška (*2003) 40742
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT*) (5 CT) 521 b.
89 90 88 267 85 84 85 254
5. místo
Ženy, dorostenky
Štefánková Anna (*2004) 40846
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT*) (5 CT) 513 b.
86 85 92 263 83 84 83 250
6. místo
Ženy, dorostenky
Slaninová Kateřina (*1976) 29968
SSK Kovona Karviná (0373)
(5 CT) 466 b.
86 85 88 259 72 65 70 207
14.9.2019 - Oblastní přebor Karviná 2019
SP 30+30 - Dorostenci ↴
1. místo
Dorostenci
Kaddoumi Radek (*2003) 41341
SSK Kovona Karviná (0373)
(I. VT*) (10 CT) 560 b.
91 94 92 277 97 96 90 283
2. místo
Dorostenci
Krajč Petr (*2002) 41934
SSK Kovona Karviná (0373)
(I. VT) (12 CT) 559 b.
94 89 82 265 100 96 98 294
3. místo
Dorostenci
Čajka Tomáš (*2001) 41193
SSK Policie - Ostrava (0224)
(II. VT) (6 CT) 547 b.
93 90 87 270 94 93 90 277
4. místo
Dorostenci
Cunda Martin (*2005) 42288
SSK Policie - Ostrava (0224)
(II. VT*) (4 CT) 536 b.
90 89 87 266 93 89 88 270
5. místo
Dorostenci
Tenk Ondřej (*2004) 41195
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT*) (3 CT) 532 b.
82 91 95 268 88 84 92 264
6. místo
Dorostenci
Popek Stanislav (*2005) 42998
SSK Kovona Karviná (0373)
(5 CT) 475 b.
87 78 83 248 70 81 76 227
( Položky: 1 - 33 z 33 )
(c) Petr Korviny, 2019