Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

15.9.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2019 - 5. kolo
LP 60 - Muži, dorostenci ↴
1. místo
Muži, dorostenci
Rokita Zbigniew (*1973)
KVG Paczóltowice
(II. VT) (10 CT) 527 b.
96 83 179 95 81 176 96 76 172
2. místo
Muži, dorostenci
Kaddoumi Radek (*2003) 41341
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT*) (4 CT) 513 b.
95 73 168 96 81 177 92 76 168
3. místo
Muži, dorostenci
Tellinger Lumír (*1956) 11236
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(III. VT) (4 CT) 496 b.
95 75 170 91 66 157 93 76 169
4. místo
Muži, dorostenci
Paściak Marek (*1960)
STS Tychy
(III. VT) (3 CT) 490 b.
90 74 164 87 73 160 94 72 166
5. místo
Muži, dorostenci
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(3 CT) 490 b.
91 70 161 90 74 164 90 75 165
6. místo
Muži, dorostenci
Moiczek Ryszard (*1977)
CBK Cieszyn
(0 CT) 487 b.
87 67 154 94 76 170 92 71 163
7. místo
Muži, dorostenci
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(2 CT) 470 b.
90 57 147 92 61 153 95 75 170
8. místo
Muži, dorostenci
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(1 CT) 439 b.
80 58 138 87 55 142 90 69 159
9. místo
Muži, dorostenci
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(2 CT) 432 b.
76 55 131 85 66 151 87 63 150
10. místo
Muži, dorostenci
Hostaša Miroslav (*1940) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(2 CT) 405 b.
82 43 125 92 62 154 82 44 126
11. místo
Muži, dorostenci
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(2 CT) 397 b.
84 53 137 85 43 128 79 53 132
12. místo
Muži, dorostenci
Václavík Jaroslav (*1953) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(1 CT) 395 b.
84 50 134 85 61 146 72 43 115
( Položky: 1 - 12 z 12 )
(c) Petr Korviny, 2019