Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

16.2.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019 - 4. kolo
VzPi 60 - Muži ↴
1. místo
Muži
Meca Marek (*1989) 34541
SSK Kopřivnice (0374)
(II. VT) (11 CT) 561 b.
93 92 91 98 94 93
2. místo
Muži
Kolasiński Tomasz (*1978)
Flinta Harbutowice
(II. VT) (14 CT) 553 b.
94 91 95 88 92 93
3. místo
Muži
Rymski Maciej (*1975)
STS Tychy
(III. VT) (11 CT) 547 b.
90 91 92 91 92 91
4. místo
Muži
Hromočuk Michal (*1972) 2939
SSK Kopřivnice (0374)
(III. VT) (7 CT) 547 b.
92 92 93 93 88 89
5. místo
Muži
Moiczek Ryszard (*1977)
CBK Cieszyn
(III. VT) (5 CT) 544 b.
90 90 89 91 92 92
6. místo
Muži
Kędzior Seweryn (*1977)
CBK Cieszyn
(III. VT) (12 CT) 543 b.
92 88 93 95 90 85
7. místo
Muži
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(III. VT) (5 CT) 538 b.
89 89 89 90 92 89
8. místo
Muži
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(III. VT) (7 CT) 537 b.
86 89 88 88 92 94
9. místo
Muži
Tellinger Lumír (*1956) 11236
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(II. VT) (6 CT) 533 b.
86 90 92 87 90 88
10. místo
Muži
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(II. VT) (6 CT) 530 b.
87 85 87 88 88 95
11. místo
Muži
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (8 CT) 522 b.
89 89 88 90 79 87
12. místo
Muži
Zawada Zdzisław (*1983)
KŻR Dzięgielów
(10 CT) 518 b.
84 83 88 92 90 81
13. místo
Muži
Krajč Petr (*1978) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(8 CT) 518 b.
79 86 82 89 93 89
14. místo
Muži
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (6 CT) 517 b.
84 84 88 90 84 87
15. místo
Muži
Petřík František (*1960) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(6 CT) 509 b.
83 85 90 83 84 84
16. místo
Muži
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (4 CT) 505 b.
81 86 83 83 90 82
17. místo
Muži
Tyraj Petr (*1964) 00562
SSK Kopřivnice (0374)
(6 CT) 504 b.
85 91 77 78 83 90
18. místo
Muži
Skotnica Filip (*1998) 41940
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(4 CT) 504 b.
88 90 86 71 87 88
(bodová srážka: -6 b.)
19. místo
Muži
Hostaša Miroslav (*1940) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(III. VT) (6 CT) 500 b.
86 86 88 84 80 76
20. místo
Muži
Václavík Jaroslav (*1953) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(III. VT) (3 CT) 500 b.
79 89 84 82 88 78
21. místo
Muži
Kotas Tadeáš (*1957) 41515
OLZA Třinec (0158)
(4 CT) 486 b.
80 78 74 84 85 85
22. místo
Muži
Beránek Jakub (*1994) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(1 CT) 486 b.
85 80 78 78 87 78
23. místo
Muži
Studnička Petr (*1973) 40501
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(5 CT) 481 b.
81 83 77 77 81 82
24. místo
Muži
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(1 CT) 463 b.
73 83 78 81 69 79
16.2.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019 - 4. kolo
VzPi 60 - Ženy ↴
1. místo
Ženy
Bieniek Katarzyna (*1981)
Flinta Harbutowice
(II. VT) (6 CT) 550 b.
93 91 90 90 92 94
2. místo
Ženy
Slaninová Kateřina (*1976) 29968
SSK Kovona Karviná (0373)
(5 CT) 514 b.
92 76 89 83 86 88
3. místo
Ženy
Frydrychová Lenka (*1971) 41098
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(2 CT) 475 b.
72 79 78 79 83 84
4. místo
Ženy
Bruk Janina (*1977) n.č.
OLZA Třinec (0158)
(0 CT) 409 b.
73 70 68 66 58 74
( Položky: 1 - 28 z 28 )
(c) Petr Korviny, 2019