Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

12.1.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019 - 3. kolo
VzPi 60 - Ženy ↴
1. místo
Ženy
Bieniek Katarzyna (*1981)
Flinta Harbutowice
(7 CT) 541 b.
87 88 97 92 86 91
2. místo
Ženy
Frydrychová Lenka (*1971) 41098
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(3 CT) 499 b.
85 86 80 85 85 78
3. místo
Ženy
Jaworská Kateřina (*1983) n.č.
OLZA Třinec (0158)
(1 CT) 263 b.
49 42 45 28 43 56
12.1.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019 - 3. kolo
VzPi 60 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Meca Marek (*1989) 34541
SSK Kopřivnice (0374)
(II. VT) (10 CT) 563 b.
93 94 93 91 96 96
2. místo
Muži, junioři
Moiczek Ryszard (*1977)
CBK Cieszyn
(II. VT) (12 CT) 551 b.
94 93 90 89 93 92
3. místo
Muži, junioři
Kurečka Aleš (*1960) 36817
SSK Olymp Ostrava (0079)
(II. VT) (11 CT) 550 b.
92 90 95 92 96 85
4. místo
Muži, junioři
Tellinger Lumír (*1956) 11236
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(I. VT) (9 CT) 550 b.
90 89 94 97 90 90
5. místo
Muži, junioři
Bujok Martin (*2000) 39525
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (10 CT) 544 b.
93 90 89 89 93 90
6. místo
Muži, junioři
Kolasiński Tomasz (*1978)
Flinta Harbutowice
(III. VT) (10 CT) 541 b.
89 93 89 88 91 91
7. místo
Muži, junioři
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(II. VT) (4 CT) 539 b.
89 86 90 91 92 91
8. místo
Muži, junioři
Kędzior Seweryn (*1977)
CBK Cieszyn
(III. VT) (7 CT) 532 b.
92 93 87 81 88 91
9. místo
Muži, junioři
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (7 CT) 527 b.
88 84 93 86 87 89
10. místo
Muži, junioři
Krajč Petr (*1978) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(III. VT) (4 CT) 527 b.
92 86 84 90 88 87
11. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(II. VT) (3 CT) 527 b.
87 91 87 89 84 89
12. místo
Muži, junioři
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(III. VT) (5 CT) 522 b.
86 88 90 83 90 85
13. místo
Muži, junioři
Václavík Jaroslav (*1953) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(III. VT) (6 CT) 520 b.
88 87 88 86 85 86
14. místo
Muži, junioři
Hostaša Miroslav (*1940) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(III. VT) (6 CT) 506 b.
79 89 89 88 86 75
15. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (4 CT) 504 b.
71 88 87 88 86 84
16. místo
Muži, junioři
Zawada Zdzisław (*1983)
KŻR Dzięgielów
(2 CT) 493 b.
87 84 76 88 75 83
17. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(6 CT) 491 b.
85 78 77 85 85 81
18. místo
Muži, junioři
Szkandera David (*1977) n.č.
OLZA Třinec (0158)
(1 CT) 488 b.
86 77 81 86 81 77
19. místo
Muži, junioři
Petřík František (*1960) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(3 CT) 481 b.
78 78 84 78 83 80
20. místo
Muži, junioři
Beránek Jakub (*1994) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(3 CT) 473 b.
89 83 77 70 70 84
21. místo
Muži, junioři
Gajda Ervin (*1952) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(2 CT) 465 b.
68 78 75 80 80 84
22. místo
Muži, junioři
Studnička Petr (*1973) 40501
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(1 CT) 462 b.
82 80 76 76 78 70
23. místo
Muži, junioři
Jaworski Adam (*1984) n.č.
OLZA Třinec (0158)
(1 CT) 401 b.
66 52 69 81 65 68
( Položky: 1 - 26 z 26 )
(c) Petr Korviny, 2019