Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

8.12.2018 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019 - 2. kolo
VzPi 60 - Muži, ženy, junioři ↴
1. místo
Muži, ženy, junioři
Meca Marek (*1989) 34541
SSK Kopřivnice (0374)
(II. VT) (13 CT) 560 b.
92 89 98 92 93 96
2. místo
Muži, ženy, junioři
Bieniek Katarzyna (*1981)
Flinta Harbutowice
(10 CT) 556 b.
95 89 93 93 95 91
3. místo
Muži, ženy, junioři
Bujok Martin (*2000) 39525
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT*) (7 CT) 538 b.
91 90 92 94 87 84
4. místo
Muži, ženy, junioři
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(II. VT) (4 CT) 529 b.
84 87 87 90 92 89
5. místo
Muži, ženy, junioři
Skotnica Filip (*1998) 41940
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(III. VT) (5 CT) 521 b.
86 88 87 94 80 86
6. místo
Muži, ženy, junioři
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(III. VT) (4 CT) 517 b.
84 85 84 86 89 89
7. místo
Muži, ženy, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (6 CT) 513 b.
82 87 89 92 82 81
8. místo
Muži, ženy, junioři
Krajč Petr (*1978) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(2 CT) 511 b.
85 89 85 88 80 84
9. místo
Muži, ženy, junioři
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (5 CT) 509 b.
73 88 87 90 86 85
10. místo
Muži, ženy, junioři
Václavík Jaroslav (*1953) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(III. VT) (3 CT) 504 b.
79 86 80 88 87 84
11. místo
Muži, ženy, junioři
Zbrzeżniak Mariusz (*1972)
KŻR Dzięgielów
(6 CT) 499 b.
77 83 87 81 86 85
12. místo
Muži, ženy, junioři
Kotas Tadeáš (*1957) 41515
OLZA Třinec (0158)
(3 CT) 490 b.
88 75 86 78 81 82
13. místo
Muži, ženy, junioři
Hostaša Miroslav (*1940) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(6 CT) 489 b.
63 81 88 87 86 86
(bodová srážka: -2 b.)
14. místo
Muži, ženy, junioři
Heijden Paul van der (*1948)
Flor-Amator
(1 CT) 488 b.
78 78 76 90 78 88
15. místo
Muži, ženy, junioři
Petřík František (*1960) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(2 CT) 479 b.
83 77 80 80 87 74
(bodová srážka: -2 b.)
16. místo
Muži, ženy, junioři
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(3 CT) 477 b.
83 75 83 80 81 75
17. místo
Muži, ženy, junioři
Studnička Petr (*1973) 40501
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(1 CT) 472 b.
74 82 79 78 83 76
18. místo
Muži, ženy, junioři
Gajda Ervin (*1952) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(1 CT) 448 b.
80 63 68 79 73 85
19. místo
Muži, ženy, junioři
Beránek Jakub (*1994) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(4 CT) 431 b.
73 72 66 67 75 78
( Položky: 1 - 19 z 19 )
(c) Petr Korviny, 2019