Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

8.12.2018 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019 - 2. kolo
VzPi 60 - Muži, ženy, junioři ↴
1. místo
Muži, ženy, junioři
Meca Marek (*1989)
SSK Kopřivnice (0374)
(II. VT) (13 CT) 560 b.
92 89 98 92 93 96
2. místo
Muži, ženy, junioři
Bieniek Katarzyna (*1981)
Flinta Harbutowice
(10 CT) 556 b.
95 89 93 93 95 91
3. místo
Muži, ženy, junioři
Bujok Martin (*2000)
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT*) (7 CT) 538 b.
91 90 92 94 87 84
4. místo
Muži, ženy, junioři
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
(II. VT) (4 CT) 529 b.
84 87 87 90 92 89
5. místo
Muži, ženy, junioři
Skotnica Filip (*1998)
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(III. VT) (5 CT) 521 b.
86 88 87 94 80 86
6. místo
Muži, ženy, junioři
Lacký Antonín (*1959)
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(III. VT) (4 CT) 517 b.
84 85 84 86 89 89
7. místo
Muži, ženy, junioři
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (6 CT) 513 b.
82 87 89 92 82 81
8. místo
Muži, ženy, junioři
Krajč Petr (*1978)
112. ZO Lazy (80110)
(2 CT) 511 b.
85 89 85 88 80 84
9. místo
Muži, ženy, junioři
Novák Ladislav (*1950)
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (5 CT) 509 b.
73 88 87 90 86 85
10. místo
Muži, ženy, junioři
Václavík Jaroslav (*1953)
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(III. VT) (3 CT) 504 b.
79 86 80 88 87 84
11. místo
Muži, ženy, junioři
Zbrzeżniak Mariusz (*1972)
KŻR Dzięgielów
(6 CT) 499 b.
77 83 87 81 86 85
12. místo
Muži, ženy, junioři
Kotas Tadeáš (*1957)
OLZA Třinec (0158)
(3 CT) 490 b.
88 75 86 78 81 82
13. místo
Muži, ženy, junioři
Hostaša Miroslav (*1940)
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(6 CT) 489 b.
63 81 88 87 86 86
(bodová srážka: -2 b.)
14. místo
Muži, ženy, junioři
Heijden Paul van der (*1948)
Flor-Amator
(1 CT) 488 b.
78 78 76 90 78 88
15. místo
Muži, ženy, junioři
Petřík František (*1960)
2. ZO Karviná (80088)
(2 CT) 479 b.
83 77 80 80 87 74
(bodová srážka: -2 b.)
16. místo
Muži, ženy, junioři
Novotný Lubomír (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
(3 CT) 477 b.
83 75 83 80 81 75
17. místo
Muži, ženy, junioři
Studnička Petr (*1973)
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(1 CT) 472 b.
74 82 79 78 83 76
18. místo
Muži, ženy, junioři
Gajda Ervin (*1952)
2. ZO Karviná (80088)
(1 CT) 448 b.
80 63 68 79 73 85
19. místo
Muži, ženy, junioři
Beránek Jakub (*1994)
2. ZO Karviná (80088)
(4 CT) 431 b.
73 72 66 67 75 78
( Položky: 1 - 19 z 19 )
(c) Petr Korviny, 2019