Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

16.3.2019 - Oblastní přebor Karviná 2019
VzPi 60 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Hromočuk Michal (*1972)
SSK Kopřivnice (0374)
(II. VT) (13 CT) 556 b.
91 89 91 96 92 97
2. místo
Muži, junioři
Meca Marek (*1989)
SSK Kopřivnice (0374)
(II. VT) (12 CT) 553 b.
93 90 93 92 94 91
3. místo
Muži, junioři
Bujok Martin (*2000)
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (10 CT) 547 b.
84 92 91 93 92 95
4. místo
Muži, junioři
Moiczek Ryszard (*1977)
CBK Cieszyn
(III. VT) (7 CT) 546 b.
90 89 90 92 94 91
5. místo
Muži, junioři
Kolasiński Tomasz (*1978)
Flinta Harbutowice
(III. VT) (10 CT) 543 b.
93 87 96 88 90 89
6. místo
Muži, junioři
Kędzior Seweryn (*1977)
CBK Cieszyn
(III. VT) (4 CT) 540 b.
88 88 92 88 90 94
7. místo
Muži, junioři
Krajč Petr (*1978)
112. ZO Lazy (80110)
(III. VT) (3 CT) 538 b.
87 89 90 94 92 86
8. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
(II. VT) (7 CT) 529 b.
89 87 83 89 94 87
9. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950)
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (6 CT) 518 b.
86 90 87 84 84 87
10. místo
Muži, junioři
Zawada Zdzisław (*1983)
KŻR Dzięgielów
(7 CT) 515 b.
80 89 85 83 90 88
11. místo
Muži, junioři
Tyraj Petr (*1964)
SSK Kopřivnice (0374)
(6 CT) 513 b.
84 85 88 88 84 84
12. místo
Muži, junioři
Václavík Jaroslav (*1953)
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(III. VT) (3 CT) 507 b.
86 77 88 80 88 88
13. místo
Muži, junioři
Beránek Jakub (*1994)
2. ZO Karviná (80088)
(5 CT) 497 b.
80 85 81 82 84 85
14. místo
Muži, junioři
Petřík František (*1960)
2. ZO Karviná (80088)
(1 CT) 495 b.
88 83 74 78 86 86
15. místo
Muži, junioři
Vašák Jaroslav (*1975)
SSK Kopřivnice (0374)
(1 CT) 493 b.
82 79 90 82 85 75
16. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
(5 CT) 491 b.
80 85 83 82 84 77
17. místo
Muži, junioři
Hostaša Miroslav (*1940)
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(2 CT) 489 b.
85 83 78 81 84 78
18. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
(2 CT) 474 b.
83 78 79 75 80 79
19. místo
Muži, junioři
Gajda Ervin (*1952)
2. ZO Karviná (80088)
(1 CT) 468 b.
69 87 79 81 80 72
20. místo
Muži, junioři
Jaworski Adam (*1984)
OLZA Třinec (0158)
(2 CT) 418 b.
68 67 67 63 80 73
16.3.2019 - Oblastní přebor Karviná 2019
VzPi 60 - Ženy, juniorky ↴
1. místo
Ženy, juniorky
Bieniek Katarzyna (*1981)
Flinta Harbutowice
(II. VT) (14 CT) 552 b.
92 96 86 92 91 95
2. místo
Ženy, juniorky
Slaninová Kateřina (*1976)
SSK Kovona Karviná (0373)
(3 CT) 512 b.
85 91 84 81 91 80
3. místo
Ženy, juniorky
Míčková Kristýna (*1998)
SSK Kopřivnice (0374)
(6 CT) 511 b.
85 86 87 79 88 86
4. místo
Ženy, juniorky
Jaworská Kateřina (*1983)
OLZA Třinec (0158)
(0 CT) 355 b.
57 54 62 58 62 62
( Položky: 1 - 24 z 24 )
(c) Petr Korviny, 2019