Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

8.12.2018 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019 - 2. kolo
VzPi 60 - Muži, ženy, junioři ↴

1. místo
Muži, ženy, junioři
Meca Marek (*1989)
SSK Kopřivnice (0374)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
8.12.2018 - 2. kolo
(II. VT) (13 CT) 560 b.
92 89 98 92 93 96
2. místo
Muži, ženy, junioři
Bieniek Katarzyna (*1981)
Flinta Harbutowice
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
8.12.2018 - 2. kolo
(10 CT) 556 b.
95 89 93 93 95 91
3. místo
Muži, ženy, junioři
Bujok Martin (*2000)
SSK Kovona Karviná (0373)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
8.12.2018 - 2. kolo
(II. VT*) (7 CT) 538 b.
91 90 92 94 87 84
4. místo
Muži, ženy, junioři
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
8.12.2018 - 2. kolo
(II. VT) (4 CT) 529 b.
84 87 87 90 92 89
5. místo
Muži, ženy, junioři
Skotnica Filip (*1998)
SSK Ostrava - Poruba (0368)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
8.12.2018 - 2. kolo
(III. VT) (5 CT) 521 b.
86 88 87 94 80 86
6. místo
Muži, ženy, junioři
Lacký Antonín (*1959)
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
8.12.2018 - 2. kolo
(III. VT) (4 CT) 517 b.
84 85 84 86 89 89
7. místo
Muži, ženy, junioři
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
8.12.2018 - 2. kolo
(III. VT) (6 CT) 513 b.
82 87 89 92 82 81
8. místo
Muži, ženy, junioři
Krajč Petr (*1978)
112. ZO Lazy (80110)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
8.12.2018 - 2. kolo
(2 CT) 511 b.
85 89 85 88 80 84
9. místo
Muži, ženy, junioři
Novák Ladislav (*1950)
2. ZO Karviná (80088)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
8.12.2018 - 2. kolo
(III. VT) (5 CT) 509 b.
73 88 87 90 86 85
10. místo
Muži, ženy, junioři
Václavík Jaroslav (*1953)
AVZO Frýdek - Místek (80160)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
8.12.2018 - 2. kolo
(III. VT) (3 CT) 504 b.
79 86 80 88 87 84
11. místo
Muži, ženy, junioři
Zbrzeżniak Mariusz (*1972)
KŻR Dzięgielów
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
8.12.2018 - 2. kolo
(6 CT) 499 b.
77 83 87 81 86 85
12. místo
Muži, ženy, junioři
Kotas Tadeáš (*1957)
OLZA Třinec (0158)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
8.12.2018 - 2. kolo
(3 CT) 490 b.
88 75 86 78 81 82
13. místo
Muži, ženy, junioři
Hostaša Miroslav (*1940)
AVZO Frýdek - Místek (80160)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
8.12.2018 - 2. kolo
(6 CT) 489 b.
63 81 88 87 86 86
(bodová srážka: -2 b.)
14. místo
Muži, ženy, junioři
Heijden Paul van der (*1948)
Flor-Amator
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
8.12.2018 - 2. kolo
(1 CT) 488 b.
78 78 76 90 78 88
15. místo
Muži, ženy, junioři
Petřík František (*1960)
2. ZO Karviná (80088)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
8.12.2018 - 2. kolo
(2 CT) 479 b.
83 77 80 80 87 74
(bodová srážka: -2 b.)
16. místo
Muži, ženy, junioři
Novotný Lubomír (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
8.12.2018 - 2. kolo
(3 CT) 477 b.
83 75 83 80 81 75
17. místo
Muži, ženy, junioři
Studnička Petr (*1973)
SSK Ostrava - Poruba (0368)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
8.12.2018 - 2. kolo
(1 CT) 472 b.
74 82 79 78 83 76
18. místo
Muži, ženy, junioři
Gajda Ervin (*1952)
2. ZO Karviná (80088)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
8.12.2018 - 2. kolo
(1 CT) 448 b.
80 63 68 79 73 85
19. místo
Muži, ženy, junioři
Beránek Jakub (*1994)
2. ZO Karviná (80088)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
8.12.2018 - 2. kolo
(4 CT) 431 b.
73 72 66 67 75 78
( Položky: 1 - 19 z 19 )
(c) Petr Korviny, 2019