Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

3.11.2018 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019 - 1. kolo
VzPi 60 - Ženy ↴

1. místo
Ženy
Bieniek Katarzyna (*1981)
Flinta Harbutowice
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(9 CT) 563 b.
93 93 94 96 98 89
2. místo
Ženy
Kawuloková Petra (*1997)
OLZA Třinec (0158)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(5 CT) 527 b.
87 85 84 93 87 91
3. místo
Ženy
Slaninová Kateřina (*1976)
SSK Kovona Karviná (0373)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(5 CT) 506 b.
78 88 87 85 82 86
3.11.2018 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019 - 1. kolo
VzPi 60 - Muži, junioři ↴

1. místo
Muži, junioři
Meca Marek (*1989)
SSK Kopřivnice (0374)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(II. VT) (12 CT) 559 b.
93 91 93 94 94 94
2. místo
Muži, junioři
Moiczek Ryszard (*1977)
CBK Cieszyn
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(II. VT) (9 CT) 545 b.
95 93 89 89 88 91
3. místo
Muži, junioři
Tellinger Lumír (*1956)
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(I. VT) (6 CT) 545 b.
95 94 88 89 87 92
4. místo
Muži, junioři
Lacký Antonín (*1959)
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(II. VT) (4 CT) 540 b.
87 89 87 91 95 91
5. místo
Muži, junioři
Bujok Martin (*2000)
SSK Kovona Karviná (0373)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(II. VT*) (5 CT) 536 b.
91 91 90 86 92 86
6. místo
Muži, junioři
Kolasiński Tomasz (*1978)
Flinta Harbutowice
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(III. VT) (2 CT) 536 b.
90 89 92 88 86 91
7. místo
Muži, junioři
Zawada Zdzisław (*1983)
KŻR Dzięgielów
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(III. VT) (7 CT) 530 b.
91 91 82 90 89 87
8. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(III. VT) (4 CT) 525 b.
93 85 86 92 87 82
9. místo
Muži, junioři
Nevřivý Dalibor (*1964)
SSK Kovona Karviná (0373)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(III. VT) (4 CT) 520 b.
85 86 89 84 85 91
10. místo
Muži, junioři
Václavík Jaroslav (*1953)
AVZO Frýdek - Místek (80160)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(III. VT) (3 CT) 512 b.
84 84 83 82 87 92
11. místo
Muži, junioři
Krajč Petr (*1978)
112. ZO Lazy (80110)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(5 CT) 511 b.
81 89 88 82 85 86
12. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950)
2. ZO Karviná (80088)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(III. VT) (4 CT) 511 b.
82 85 86 89 86 83
13. místo
Muži, junioři
Zbrzeżniak Mariusz (*1972)
KŻR Dzięgielów
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(4 CT) 509 b.
90 84 87 86 76 86
14. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(2 CT) 499 b.
87 90 83 78 84 81
(bodová srážka: -4 b.)
15. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(2 CT) 497 b.
86 80 84 80 83 84
16. místo
Muži, junioři
Kotas Tadeáš (*1957)
OLZA Třinec (0158)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(3 CT) 493 b.
85 77 74 80 85 92
17. místo
Muži, junioři
Harrer František (*1999)
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(2 CT) 490 b.
83 86 85 77 84 75
18. místo
Muži, junioři
Gajda Ervin (*1952)
2. ZO Karviná (80088)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(5 CT) 485 b.
85 80 86 82 67 85
19. místo
Muži, junioři
Szkandera David (*1977)
OLZA Třinec (0158)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(1 CT) 483 b.
70 85 87 83 77 81
20. místo
Muži, junioři
Hostaša Miroslav (*1940)
AVZO Frýdek - Místek (80160)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(1 CT) 472 b.
69 88 74 79 82 80
21. místo
Muži, junioři
Petřík František (*1960)
2. ZO Karviná (80088)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2018/2019
3.11.2018 - 1. kolo
(4 CT) 469 b.
75 70 81 78 82 83
( Položky: 1 - 24 z 24 )
(c) Petr Korviny, 2019