Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

15.9.2018 - Oblastní přebor Karviná 2018
StP 3x20 - Muži, junioři, SH1 ↴
1. místo
Muži, junioři, SH1
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(III. VT) (10 CT) 525 b.
91 98 189 80 88 168 84 84 168
2. místo
Muži, junioři, SH1
Rédr Zdeněk (*1951) A8034601
AVZO Přerov (80346)
(III. VT) (3 CT) 491 b.
89 91 180 79 73 152 85 74 159
3. místo
Muži, junioři, SH1
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(2 CT) 469 b.
75 84 159 83 80 163 72 75 147
4. místo
Muži, junioři, SH1
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(1 CT) 446 b.
83 80 163 71 73 144 66 73 139
5. místo
Muži, junioři, SH1
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(3 CT) 433 b.
86 90 176 65 79 144 45 68 113
6. místo
Muži, junioři, SH1
Hriadel Vladimír (*1959) 42248
SSK Elán Olomouc (0885)
(3 CT) 409 b.
86 86 172 52 74 126 63 48 111
15.9.2018 - Oblastní přebor Karviná 2018
StP 3x20 - Junioři ↴
1. místo
Junioři
Hejna Vojtěch (*2000) 39895
SSK Policie - Ostrava (0224)
(8 CT) 564 b.
98 92 190 94 92 186 95 93 188
2. místo
Junioři
Krajč Petr (*2002) 41934
SSK Kovona Karviná (0373)
(3 CT) 519 b.
87 91 178 88 87 175 83 83 166
3. místo
Junioři
Bujok Martin (*2000) 39525
SSK Kovona Karviná (0373)
(6 CT) 505 b.
85 92 177 85 81 166 77 85 162
4. místo
Junioři
Kubešová Eliška (*2003) 40742
SSK Policie - Ostrava (0224)
(6 CT) 505 b.
93 93 186 89 87 176 69 74 143
5. místo
Junioři
Tenk Ondřej (*2004) 41195
SSK Policie - Ostrava (0224)
(2 CT) 489 b.
92 89 181 79 82 161 67 80 147
6. místo
Junioři
Schüller Radovan (*2003) 41197
SSK Policie - Ostrava (0224)
(6 CT) 486 b.
89 95 184 85 84 169 67 66 133
( Položky: 1 - 12 z 12 )
(c) Petr Korviny, 2019