Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

15.9.2018 - Oblastní přebor Karviná 2018
StP 3x20 - Muži, junioři, SH1 ↴

1. místo
Muži, junioři, SH1
Michalčák Jiří (*1976)
SSK Ostrava - Poruba (0368)
StP 3x20
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(III. VT) (10 CT) 525 b.
91 98 189 80 88 168 84 84 168
2. místo
Muži, junioři, SH1
Rédr Zdeněk (*1951)
AVZO Přerov (80346)
StP 3x20
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(III. VT) (3 CT) 491 b.
89 91 180 79 73 152 85 74 159
3. místo
Muži, junioři, SH1
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
StP 3x20
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(2 CT) 469 b.
75 84 159 83 80 163 72 75 147
4. místo
Muži, junioři, SH1
Schmied Olan (*1956)
1. ZO Kovona Karviná (80031)
StP 3x20
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(1 CT) 446 b.
83 80 163 71 73 144 66 73 139
5. místo
Muži, junioři, SH1
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
StP 3x20
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(3 CT) 433 b.
86 90 176 65 79 144 45 68 113
6. místo
Muži, junioři, SH1
Hriadel Vladimír (*1959)
SSK Elán Olomouc (0885)
StP 3x20
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(3 CT) 409 b.
86 86 172 52 74 126 63 48 111
15.9.2018 - Oblastní přebor Karviná 2018
StP 3x20 - Junioři ↴

1. místo
Junioři
Hejna Vojtěch (*2000)
SSK Policie - Ostrava (0224)
StP 3x20
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(8 CT) 564 b.
98 92 190 94 92 186 95 93 188
2. místo
Junioři
Krajč Petr (*2002)
SSK Kovona Karviná (0373)
StP 3x20
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(3 CT) 519 b.
87 91 178 88 87 175 83 83 166
3. místo
Junioři
Bujok Martin (*2000)
SSK Kovona Karviná (0373)
StP 3x20
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(6 CT) 505 b.
85 92 177 85 81 166 77 85 162
4. místo
Junioři
Kubešová Eliška (*2003)
SSK Policie - Ostrava (0224)
StP 3x20
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(6 CT) 505 b.
93 93 186 89 87 176 69 74 143
5. místo
Junioři
Tenk Ondřej (*2004)
SSK Policie - Ostrava (0224)
StP 3x20
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(2 CT) 489 b.
92 89 181 79 82 161 67 80 147
6. místo
Junioři
Schüller Radovan (*2003)
SSK Policie - Ostrava (0224)
StP 3x20
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(6 CT) 486 b.
89 95 184 85 84 169 67 66 133
( Položky: 1 - 12 z 12 )
(c) Petr Korviny, 2019