Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

15.9.2018 - Oblastní přebor Karviná 2018
SP 30+30 - Muži, junioři, SH1 ↴

1. místo
Muži, junioři, SH1
Skotnica Filip (*1998)
SSK Ostrava - Poruba (0368)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(II. VT) (7 CT) 554 b.
95 96 97 288 87 90 89 266
2. místo
Muži, junioři, SH1
Michalčák Jiří (*1976)
SSK Ostrava - Poruba (0368)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(II. VT) (9 CT) 552 b.
90 93 93 276 97 92 87 276
3. místo
Muži, junioři, SH1
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(III. VT) (9 CT) 541 b.
90 92 92 274 90 88 89 267
4. místo
Muži, junioři, SH1
Rédr Zdeněk (*1951)
AVZO Přerov (80346)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(III. VT) (5 CT) 526 b.
88 88 86 262 89 89 86 264
5. místo
Muži, junioři, SH1
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(III. VT) (4 CT) 521 b.
87 90 95 272 76 88 85 249
6. místo
Muži, junioři, SH1
Novák Ladislav (*1950)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(7 CT) 506 b.
79 88 89 256 89 82 79 250
7. místo
Muži, junioři, SH1
Hriadel Vladimír (*1959)
SSK Elán Olomouc (0885)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(II. VT) (3 CT) 505 b.
89 91 86 266 85 75 79 239
8. místo
Muži, junioři, SH1
Nevřivý Dalibor (*1964)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(6 CT) 492 b.
85 94 88 267 41 93 91 225
9. místo
Muži, junioři, SH1
Schmied Olan (*1956)
1. ZO Kovona Karviná (80031)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(0 CT) 491 b.
88 85 91 264 70 80 77 227
10. místo
Muži, junioři, SH1
Cienciala Jan (*1952)
SSK Třinec (0081)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(5 CT) 477 b.
84 91 83 258 74 74 71 219
11. místo
Muži, junioři, SH1
Rašík Edvin (*1938)
SSK Petřvald (0061)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(3 CT) 450 b.
82 79 81 242 66 79 63 208
15.9.2018 - Oblastní přebor Karviná 2018
SP 30+30 - Ženy, dorostenky ↴

1. místo
Ženy, dorostenky
Kubešová Eliška (*2003)
SSK Policie - Ostrava (0224)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(I. VT*) (9 CT) 558 b.
90 89 96 275 92 95 96 283
2. místo
Ženy, dorostenky
Tušilová Kateřina (*2002)
SSK Policie - Ostrava (0224)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(II. VT*) (8 CT) 546 b.
95 94 87 276 88 91 91 270
3. místo
Ženy, dorostenky
Endelová Aneta (*2004)
SSK Policie - Ostrava (0224)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(4 CT) 500 b.
89 90 91 270 73 77 80 230
4. místo
Ženy, dorostenky
Skoumalová Klára (*2005)
SSK Policie - Ostrava (0224)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(3 CT) 471 b.
76 87 82 245 59 82 85 226
5. místo
Ženy, dorostenky
Slaninová Kateřina (*1976)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(5 CT) 451 b.
75 92 87 254 71 63 63 197
15.9.2018 - Oblastní přebor Karviná 2018
SP 30+30 - Dorostenci ↴

1. místo
Dorostenci
Hejna Vojtěch (*2000)
SSK Policie - Ostrava (0224)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(I. VT) (14 CT) 564 b.
93 95 92 280 99 89 96 284
2. místo
Dorostenci
Hasník František (*2002)
SSK Policie - Ostrava (0224)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(II. VT*) (11 CT) 553 b.
93 93 90 276 88 95 94 277
3. místo
Dorostenci
Bujok Martin (*2000)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(II. VT) (11 CT) 550 b.
89 88 92 269 95 95 91 281
4. místo
Dorostenci
Krajč Petr (*2002)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(II. VT*) (8 CT) 545 b.
88 93 87 268 96 90 91 277
5. místo
Dorostenci
Tenk Ondřej (*2004)
SSK Policie - Ostrava (0224)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(II. VT*) (7 CT) 536 b.
89 82 90 261 92 95 88 275
6. místo
Dorostenci
Kaddoumi Radek (*2003)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(III. VT*) (2 CT) 526 b.
87 88 92 267 82 87 90 259
7. místo
Dorostenci
Schüller Radovan (*2003)
SSK Policie - Ostrava (0224)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(3 CT) 508 b.
90 80 80 250 89 85 84 258
8. místo
Dorostenci
Čajka Tomáš (*2001)
SSK Policie - Ostrava (0224)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(4 CT) 505 b.
81 79 83 243 89 87 86 262
9. místo
Dorostenci
Csato Adam (*2002)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(3 CT) 477 b.
84 82 75 241 73 78 85 236
10. místo
Dorostenci
Popek Stanislav (*2005)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2018
15.9.2018
(3 CT) 404 b.
76 74 69 219 71 50 64 185
( Položky: 1 - 26 z 26 )
(c) Petr Korviny, 2019