Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

16.9.2018 - Oblastní přebor Karviná 2018
LP 60 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Moiczek Ryszard (*1977)
CBK Cieszyn
(2 CT) 496 b.
92 74 166 91 69 160 93 77 170
2. místo
Muži, junioři
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(1 CT) 491 b.
88 69 157 89 69 158 97 79 176
3. místo
Muži, junioři
Černohorský Vojtěch (*1999) 41518
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(III. VT) (1 CT) 491 b.
91 76 167 90 73 163 92 69 161
4. místo
Muži, junioři
Tellinger Lumír (*1956) 11236
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(4 CT) 478 b.
90 70 160 90 62 152 94 72 166
5. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(1 CT) 463 b.
94 66 160 86 62 148 90 65 155
6. místo
Muži, junioři
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
(1 CT) 456 b.
92 67 159 85 61 146 89 62 151
7. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(1 CT) 451 b.
86 67 153 83 66 149 88 61 149
8. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(2 CT) 445 b.
90 65 155 88 58 146 80 64 144
9. místo
Muži, junioři
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(1 CT) 434 b.
90 72 162 84 49 133 85 54 139
10. místo
Muži, junioři
Václavík Jaroslav (*1953) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(2 CT) 431 b.
84 59 143 87 55 142 87 59 146
11. místo
Muži, junioři
Hostaša Miroslav (*1940) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(1 CT) 412 b.
86 59 145 86 44 130 80 57 137
15.9.2018 - Oblastní přebor Karviná 2018
StP 3x20 - Muži, junioři, SH1 ↴
1. místo
Muži, junioři, SH1
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(III. VT) (10 CT) 525 b.
91 98 189 80 88 168 84 84 168
2. místo
Muži, junioři, SH1
Rédr Zdeněk (*1951) A8034601
AVZO Přerov (80346)
(III. VT) (3 CT) 491 b.
89 91 180 79 73 152 85 74 159
3. místo
Muži, junioři, SH1
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(2 CT) 469 b.
75 84 159 83 80 163 72 75 147
4. místo
Muži, junioři, SH1
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(1 CT) 446 b.
83 80 163 71 73 144 66 73 139
5. místo
Muži, junioři, SH1
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(3 CT) 433 b.
86 90 176 65 79 144 45 68 113
6. místo
Muži, junioři, SH1
Hriadel Vladimír (*1959) 42248
SSK Elán Olomouc (0885)
(3 CT) 409 b.
86 86 172 52 74 126 63 48 111
15.9.2018 - Oblastní přebor Karviná 2018
StP 3x20 - Junioři ↴
1. místo
Junioři
Hejna Vojtěch (*2000) 39895
SSK Policie - Ostrava (0224)
(8 CT) 564 b.
98 92 190 94 92 186 95 93 188
2. místo
Junioři
Krajč Petr (*2002) 41934
SSK Kovona Karviná (0373)
(3 CT) 519 b.
87 91 178 88 87 175 83 83 166
3. místo
Junioři
Bujok Martin (*2000) 39525
SSK Kovona Karviná (0373)
(6 CT) 505 b.
85 92 177 85 81 166 77 85 162
4. místo
Junioři
Kubešová Eliška (*2003) 40742
SSK Policie - Ostrava (0224)
(6 CT) 505 b.
93 93 186 89 87 176 69 74 143
5. místo
Junioři
Tenk Ondřej (*2004) 41195
SSK Policie - Ostrava (0224)
(2 CT) 489 b.
92 89 181 79 82 161 67 80 147
6. místo
Junioři
Schüller Radovan (*2003) 41197
SSK Policie - Ostrava (0224)
(6 CT) 486 b.
89 95 184 85 84 169 67 66 133
15.9.2018 - Oblastní přebor Karviná 2018
SP 30+30 - Muži, junioři, SH1 ↴
1. místo
Muži, junioři, SH1
Skotnica Filip (*1998) 41940
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(II. VT) (7 CT) 554 b.
95 96 97 288 87 90 89 266
2. místo
Muži, junioři, SH1
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(II. VT) (9 CT) 552 b.
90 93 93 276 97 92 87 276
3. místo
Muži, junioři, SH1
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (9 CT) 541 b.
90 92 92 274 90 88 89 267
4. místo
Muži, junioři, SH1
Rédr Zdeněk (*1951) A8034601
AVZO Přerov (80346)
(III. VT) (5 CT) 526 b.
88 88 86 262 89 89 86 264
5. místo
Muži, junioři, SH1
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(III. VT) (4 CT) 521 b.
87 90 95 272 76 88 85 249
6. místo
Muži, junioři, SH1
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(7 CT) 506 b.
79 88 89 256 89 82 79 250
7. místo
Muži, junioři, SH1
Hriadel Vladimír (*1959) 42248
SSK Elán Olomouc (0885)
(II. VT) (3 CT) 505 b.
89 91 86 266 85 75 79 239
8. místo
Muži, junioři, SH1
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
(6 CT) 492 b.
85 94 88 267 41 93 91 225
9. místo
Muži, junioři, SH1
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(0 CT) 491 b.
88 85 91 264 70 80 77 227
10. místo
Muži, junioři, SH1
Cienciala Jan (*1952) 05252
SSK Třinec (0081)
(5 CT) 477 b.
84 91 83 258 74 74 71 219
11. místo
Muži, junioři, SH1
Rašík Edvin (*1938) 29560
SSK Petřvald (0061)
(3 CT) 450 b.
82 79 81 242 66 79 63 208
15.9.2018 - Oblastní přebor Karviná 2018
SP 30+30 - Ženy, dorostenky ↴
1. místo
Ženy, dorostenky
Kubešová Eliška (*2003) 40742
SSK Policie - Ostrava (0224)
(I. VT*) (9 CT) 558 b.
90 89 96 275 92 95 96 283
2. místo
Ženy, dorostenky
Tušilová Kateřina (*2002) 41840
SSK Policie - Ostrava (0224)
(II. VT*) (8 CT) 546 b.
95 94 87 276 88 91 91 270
3. místo
Ženy, dorostenky
Endelová Aneta (*2004) 41841
SSK Policie - Ostrava (0224)
(4 CT) 500 b.
89 90 91 270 73 77 80 230
4. místo
Ženy, dorostenky
Skoumalová Klára (*2005) 42611
SSK Policie - Ostrava (0224)
(3 CT) 471 b.
76 87 82 245 59 82 85 226
5. místo
Ženy, dorostenky
Slaninová Kateřina (*1976) 29968
SSK Kovona Karviná (0373)
(5 CT) 451 b.
75 92 87 254 71 63 63 197
15.9.2018 - Oblastní přebor Karviná 2018
SP 30+30 - Dorostenci ↴
1. místo
Dorostenci
Hejna Vojtěch (*2000) 39895
SSK Policie - Ostrava (0224)
(I. VT) (14 CT) 564 b.
93 95 92 280 99 89 96 284
2. místo
Dorostenci
Hasník František (*2002) 40304
SSK Policie - Ostrava (0224)
(II. VT*) (11 CT) 553 b.
93 93 90 276 88 95 94 277
3. místo
Dorostenci
Bujok Martin (*2000) 39525
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (11 CT) 550 b.
89 88 92 269 95 95 91 281
4. místo
Dorostenci
Krajč Petr (*2002) 41934
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT*) (8 CT) 545 b.
88 93 87 268 96 90 91 277
5. místo
Dorostenci
Tenk Ondřej (*2004) 41195
SSK Policie - Ostrava (0224)
(II. VT*) (7 CT) 536 b.
89 82 90 261 92 95 88 275
6. místo
Dorostenci
Kaddoumi Radek (*2003) 41341
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT*) (2 CT) 526 b.
87 88 92 267 82 87 90 259
7. místo
Dorostenci
Schüller Radovan (*2003) 41197
SSK Policie - Ostrava (0224)
(3 CT) 508 b.
90 80 80 250 89 85 84 258
8. místo
Dorostenci
Čajka Tomáš (*2001) 41193
SSK Policie - Ostrava (0224)
(4 CT) 505 b.
81 79 83 243 89 87 86 262
9. místo
Dorostenci
Csato Adam (*2002) 41933
SSK Kovona Karviná (0373)
(3 CT) 477 b.
84 82 75 241 73 78 85 236
10. místo
Dorostenci
Popek Stanislav (*2005) 42998
SSK Kovona Karviná (0373)
(3 CT) 404 b.
76 74 69 219 71 50 64 185
14.9.2018 - Oblastní přebor Karviná 2018
VStP 15+15 - Muži ↴
1. místo
Muži
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(II. VT) (4 CT) 262 b.
46 48 46 140 40 43 39 122
( Položky: 1 - 50 z 62 )
(c) Petr Korviny, 2019