Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

21.4.2018 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018 - 2. kolo
StP 3x20 - Muži ↴

1. místo
Muži
Lacký Antonín (*1959)
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
21.4.2018 - 2. kolo
(III. VT) (5 CT) 524 b.
92 88 180 80 90 170 88 86 174
2. místo
Muži
Michalčák Jiří (*1976)
SSK Ostrava - Poruba (0368)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
21.4.2018 - 2. kolo
(8 CT) 499 b.
94 92 186 80 84 164 76 73 149
3. místo
Muži
Rédr Zdeněk (*1951)
AVZO Přerov (80346)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
21.4.2018 - 2. kolo
(5 CT) 489 b.
88 84 172 75 85 160 82 75 157
4. místo
Muži
Michalik Janusz (*1961)
MKS Rybnik
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
21.4.2018 - 2. kolo
(2 CT) 468 b.
76 88 164 77 80 157 73 74 147
5. místo
Muži
Štěrba Jan (*1954)
SSK Kovona Karviná (0373)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
21.4.2018 - 2. kolo
(2 CT) 461 b.
84 87 171 87 72 159 72 59 131
6. místo
Muži
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
21.4.2018 - 2. kolo
(1 CT) 460 b.
80 89 169 77 83 160 62 69 131
7. místo
Muži
Schmied Olan (*1956)
1. ZO Kovona Karviná (80031)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
21.4.2018 - 2. kolo
(1 CT) 426 b.
72 79 151 69 67 136 65 74 139
21.4.2018 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018 - 2. kolo
StP 3x20 - Junioři ↴

1. místo
Junioři
Bujok Martin (*2000)
SSK Kovona Karviná (0373)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
21.4.2018 - 2. kolo
(4 CT) 511 b.
92 89 181 77 92 169 82 79 161
2. místo
Junioři
Krajč Petr (*2002)
SSK Kovona Karviná (0373)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
21.4.2018 - 2. kolo
(4 CT) 503 b.
87 90 177 84 83 167 76 83 159
3. místo
Junioři
Skotnica Filip (*1998)
SSK Ostrava - Poruba (0368)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
21.4.2018 - 2. kolo
(4 CT) 478 b.
88 82 170 84 81 165 72 71 143
4. místo
Junioři
Nezhybová Nikola (*1997)
AVZO Přerov (80346)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
21.4.2018 - 2. kolo
(2 CT) 469 b.
89 83 172 73 76 149 77 71 148
( Položky: 1 - 11 z 11 )
(c) Petr Korviny, 2019