Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

15.9.2018 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018 - 5. kolo
SP 30+30 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Skotnica Filip (*1998)
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(II. VT) (7 CT) 554 b.
95 96 97 288 87 90 89 266
2. místo
Muži, junioři
Michalčák Jiří (*1976)
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(II. VT) (9 CT) 552 b.
90 93 93 276 97 92 87 276
3. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (9 CT) 541 b.
90 92 92 274 90 88 89 267
4. místo
Muži, junioři
Rédr Zdeněk (*1951)
AVZO Přerov (80346)
(III. VT) (5 CT) 526 b.
88 88 86 262 89 89 86 264
5. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
(III. VT) (4 CT) 521 b.
87 90 95 272 76 88 85 249
6. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950)
2. ZO Karviná (80088)
(7 CT) 506 b.
79 88 89 256 89 82 79 250
7. místo
Muži, junioři
Nevřivý Dalibor (*1964)
SSK Kovona Karviná (0373)
(6 CT) 492 b.
85 94 88 267 41 93 91 225
8. místo
Muži, junioři
Schmied Olan (*1956)
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(0 CT) 491 b.
88 85 91 264 70 80 77 227
9. místo
Muži, junioři
Cienciala Jan (*1952)
SSK Třinec (0081)
(5 CT) 477 b.
84 91 83 258 74 74 71 219
10. místo
Muži, junioři
Rašík Edvin (*1938)
SSK Petřvald (0061)
(3 CT) 450 b.
82 79 81 242 66 79 63 208
15.9.2018 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018 - 5. kolo
SP 30+30 - Ženy, dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Hejna Vojtěch (*2000)
SSK Policie - Ostrava (0224)
(I. VT) (14 CT) 564 b.
93 95 92 280 99 89 96 284
2. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Kubešová Eliška (*2003)
SSK Policie - Ostrava (0224)
(I. VT*) (9 CT) 558 b.
90 89 96 275 92 95 96 283
3. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Hasník František (*2002)
SSK Policie - Ostrava (0224)
(II. VT*) (11 CT) 553 b.
93 93 90 276 88 95 94 277
4. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Bujok Martin (*2000)
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (11 CT) 550 b.
89 88 92 269 95 95 91 281
5. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Tušilová Kateřina (*2002)
SSK Policie - Ostrava (0224)
(II. VT*) (8 CT) 546 b.
95 94 87 276 88 91 91 270
6. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Krajč Petr (*2002)
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT*) (8 CT) 545 b.
88 93 87 268 96 90 91 277
7. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Tenk Ondřej (*2004)
SSK Policie - Ostrava (0224)
(II. VT*) (7 CT) 536 b.
89 82 90 261 92 95 88 275
8. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Kaddoumi Radek (*2003)
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT*) (2 CT) 526 b.
87 88 92 267 82 87 90 259
9. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Schüller Radovan (*2003)
SSK Policie - Ostrava (0224)
(3 CT) 508 b.
90 80 80 250 89 85 84 258
10. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Csato Adam (*2002)
SSK Kovona Karviná (0373)
(3 CT) 477 b.
84 82 75 241 73 78 85 236
11. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Slaninová Kateřina (*1976)
SSK Kovona Karviná (0373)
(5 CT) 451 b.
75 92 87 254 71 63 63 197
( Položky: 1 - 21 z 21 )
(c) Petr Korviny, 2019