Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

19.5.2018 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018 - 3. kolo
SP 30+30 - Muži ↴

1. místo
Muži
Nevřivý Dalibor (*1964)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(III. VT) (9 CT) 543 b.
85 90 96 271 93 89 90 272
2. místo
Muži
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(III. VT) (8 CT) 531 b.
88 91 92 271 84 91 85 260
3. místo
Muži
Novák Ladislav (*1950)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(III. VT) (6 CT) 526 b.
91 90 88 269 86 89 82 257
4. místo
Muži
Cienciala Jan (*1952)
SSK Třinec (0081)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(5 CT) 512 b.
89 88 89 266 83 81 82 246
5. místo
Muži
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(7 CT) 502 b.
88 84 90 262 78 73 89 240
6. místo
Muži
Rédr Zdeněk (*1951)
AVZO Přerov (80346)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(2 CT) 500 b.
85 86 84 255 84 73 88 245
7. místo
Muži
Schmied Olan (*1956)
1. ZO Kovona Karviná (80031)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(2 CT) 490 b.
76 85 86 247 85 72 86 243
8. místo
Muži
Petřík František (*1960)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(2 CT) 479 b.
84 80 87 251 73 70 85 228
9. místo
Muži
Przyhoda Andrzej (*1953)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(3 CT) 469 b.
84 85 81 250 75 70 74 219
10. místo
Muži
Švec Dušan (*1956)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(2 CT) 461 b.
81 86 82 249 80 65 67 212
11. místo
Muži
Novotný Lubomír (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(4 CT) 459 b.
73 88 91 252 57 77 73 207
12. místo
Muži
Gajda Ervin (*1952)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(4 CT) 454 b.
76 73 81 230 79 72 73 224
13. místo
Muži
Rašík Edvin (*1938)
SSK Petřvald (0061)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(2 CT) 437 b.
84 79 71 234 73 61 69 203
14. místo
Muži
Sikora Leszek (*1981)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(3 CT) 432 b.
68 77 80 225 71 67 69 207
19.5.2018 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018 - 3. kolo
SP 30+30 - Ženy, dorostenky ↴

1. místo
Ženy, dorostenky
Kubešová Eliška (*2003)
SSK Policie - Ostrava (0224)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(II. VT*) (8 CT) 549 b.
95 96 89 280 88 90 91 269
2. místo
Ženy, dorostenky
Nezhybová Nikola (*1997)
AVZO Přerov (80346)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(II. VT) (7 CT) 549 b.
93 96 85 274 89 96 90 275
3. místo
Ženy, dorostenky
Tušilová Kateřina (*2002)
SSK Policie - Ostrava (0224)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(7 CT) 509 b.
88 86 86 260 83 77 89 249
4. místo
Ženy, dorostenky
Slaninová Kateřina (*1976)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(3 CT) 491 b.
89 88 83 260 80 81 70 231
19.5.2018 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018 - 3. kolo
SP 30+30 - Dorostenci ↴

1. místo
Dorostenci
Schüller Radovan (*2003)
SSK Policie - Ostrava (0224)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(II. VT*) (5 CT) 547 b.
87 92 95 274 92 94 87 273
2. místo
Dorostenci
Krajč Petr (*2002)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(II. VT*) (10 CT) 544 b.
94 92 90 276 87 89 92 268
3. místo
Dorostenci
Hasník František (*2002)
SSK Policie - Ostrava (0224)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(II. VT*) (10 CT) 539 b.
94 89 92 275 91 82 91 264
4. místo
Dorostenci
Kaddoumi Radek (*2003)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(4 CT) 482 b.
88 85 86 259 76 69 78 223
5. místo
Dorostenci
Tenk Ondřej (*2004)
SSK Policie - Ostrava (0224)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(2 CT) 476 b.
78 82 73 233 79 83 81 243
6. místo
Dorostenci
Csato Adam (*2002)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(3 CT) 451 b.
79 81 82 242 76 71 62 209
7. místo
Dorostenci
Škuta Marek (*2002)
1. ZO Kovona Karviná (80031)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(2 CT) 234 b.
66 49 40 155 40 39 79
8. místo
Dorostenci
Szkandera Jakub (*2005)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2018
19.5.2018 - 3. kolo
(1 CT) 190 b.
36 40 24 100 14 30 46 90
( Položky: 1 - 26 z 26 )
(c) Petr Korviny, 2019