Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

7.4.2018 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018 - 1. kolo
SP 30+30 - Muži ↴
1. místo
Muži
Nevřivý Dalibor (*1964)
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (7 CT) 543 b.
91 87 90 268 90 95 90 275
2. místo
Muži
Lacký Antonín (*1959)
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(III. VT) (11 CT) 542 b.
90 86 88 264 92 95 91 278
3. místo
Muži
Rédr Zdeněk (*1951)
AVZO Přerov (80346)
(III. VT) (6 CT) 534 b.
95 89 89 273 84 86 91 261
4. místo
Muži
Michalčák Jiří (*1976)
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(III. VT) (7 CT) 529 b.
92 93 94 279 82 82 86 250
5. místo
Muži
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
(7 CT) 511 b.
93 94 93 280 66 80 85 231
6. místo
Muži
Riečičiar Ján (*1964)
2. ZO Karviná (80088)
(5 CT) 505 b.
90 86 84 260 83 84 78 245
7. místo
Muži
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
(6 CT) 491 b.
75 83 89 247 85 76 83 244
8. místo
Muži
Novotný Lubomír (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
(4 CT) 483 b.
88 85 90 263 80 60 80 220
9. místo
Muži
Petřík František (*1960)
2. ZO Karviná (80088)
(6 CT) 471 b.
84 76 81 241 69 86 75 230
10. místo
Muži
Kubiena Jaroslav (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
(3 CT) 467 b.
75 81 86 242 68 90 67 225
11. místo
Muži
Štěrba Jan (*1954)
SSK Kovona Karviná (0373)
(1 CT) 460 b.
72 84 81 237 63 83 77 223
12. místo
Muži
Schmied Olan (*1956)
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(3 CT) 455 b.
79 90 85 254 64 77 60 201
13. místo
Muži
Švec Dušan (*1956)
2. ZO Karviná (80088)
(4 CT) 454 b.
80 85 85 250 77 60 67 204
14. místo
Muži
Kotas Tadeáš (*1957)
OLZA Třinec (0158)
(4 CT) 445 b.
78 86 89 253 49 75 68 192
15. místo
Muži
Przyhoda Andrzej (*1953)
OLZA Třinec (0158)
(4 CT) 440 b.
87 85 83 255 60 77 48 185
16. místo
Muži
Rašík Edvin (*1938)
SSK Petřvald (0061)
(1 CT) 435 b.
55 71 73 199 78 84 74 236
17. místo
Muži
Sobański Petr (*1968)
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 390 b.
61 77 82 220 53 57 60 170
18. místo
Muži
Gajda Ervin (*1952)
2. ZO Karviná (80088)
(3 CT) 384 b.
76 61 58 195 75 51 63 189
DNF
Muži
Chrástecký Ladislav (*1958)
SSK Petřvald (0061)
(2 CT) 267 b.
93 83 91 267
7.4.2018 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018 - 1. kolo
SP 30+30 - Ženy, dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Bujok Martin (*2000)
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (7 CT) 532 b.
88 88 88 264 89 85 94 268
2. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Krajč Petr (*2002)
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT*) (6 CT) 530 b.
86 85 87 258 90 91 91 272
3. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Nezhybová Nikola (*1997)
AVZO Přerov (80346)
(1 CT) 512 b.
85 88 83 256 87 88 81 256
4. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Slaninová Kateřina (*1976)
SSK Kovona Karviná (0373)
(2 CT) 483 b.
86 90 90 266 63 74 80 217
5. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Csato Adam (*2002)
SSK Kovona Karviná (0373)
(2 CT) 452 b.
65 72 81 218 82 79 73 234
6. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Štefánková Anna (*2004)
SSK Kovona Karviná (0373)
(2 CT) 413 b.
74 83 78 235 79 44 55 178
( Položky: 1 - 25 z 25 )
(c) Petr Korviny, 2019