Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

9.6.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2019 - 4. kolo
RP 2x30 - Dorostenci ↴
1. místo
Dorostenci
Krajč Petr (*2002) 41934
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (12 CT) 551 b.
96 93 88 277 95 92 87 274
2. místo
Dorostenci
Tenk Ondřej (*2004) 41195
SSK Policie - Ostrava (0224)
(II. VT) (6 CT) 533 b.
92 92 74 258 95 93 87 275
3. místo
Dorostenci
Sosík Jakub (*2001) 40623
SSK Elán Olomouc (0885)
(III. VT) (4 CT) 524 b.
96 90 83 269 94 87 74 255
4. místo
Dorostenci
Buťák Šimon (*2005) 41146
SSK Horní Benešov (0398)
(6 CT) 517 b.
88 89 79 256 93 95 73 261
5. místo
Dorostenci
Hambálek Tomáš (*2004) 40892
SSK Horní Benešov (0398)
(0 CT) 361 b.
80 87 26 193 73 57 38 168
(bodová srážka: -2 b.)
9.6.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2019 - 4. kolo
RP 2x30 - Muži, ženy, junioři ↴
1. místo
Muži, ženy, junioři
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(III. VT) (7 CT) 539 b.
92 94 80 266 94 92 87 273
2. místo
Muži, ženy, junioři
Rokita Zbigniew (*1973)
KVG Paczóltowice
(III. VT) (11 CT) 529 b.
95 90 80 265 94 87 83 264
3. místo
Muži, ženy, junioři
Málek Karel (*1950) 04257
SSK Rožnov pod Radhoštěm (0328)
(III. VT) (4 CT) 526 b.
89 88 87 264 92 83 87 262
4. místo
Muži, ženy, junioři
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(9 CT) 512 b.
95 90 70 255 87 81 89 257
5. místo
Muži, ženy, junioři
Königová Marcela (*1964) 02270
SSK Horní Benešov (0398)
(6 CT) 500 b.
93 94 78 265 80 88 67 235
6. místo
Muži, ženy, junioři
Rymski Maciej (*1975)
STS Tychy
(5 CT) 491 b.
87 89 73 249 87 86 69 242
7. místo
Muži, ženy, junioři
Krajč Petr (*1978) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(4 CT) 479 b.
89 83 71 243 83 83 70 236
8. místo
Muži, ženy, junioři
Skladan Jakub (*1991) 33451
SSK Horní Benešov (0398)
(4 CT) 475 b.
67 91 70 228 87 86 74 247
9. místo
Muži, ženy, junioři
Skladan Petr (*2000) 40755
SSK Horní Benešov (0398)
(1 CT) 457 b.
80 81 79 240 75 69 73 217
( Položky: 1 - 14 z 14 )
(c) Petr Korviny, 2019