Vyhledávání

Vyhledávání pomocí filtrů

Pomocí filtrů je možné vyhledávat v databázi výsledků ze závodů, které byly pořádány klubem SSK Kovona Karviná, případně i v závodech jiných pořadatelů, kterých se účastnili naši členové a nahlásili nám zpětně dosažené výkony.

Pro vyhledání je nutné zadat alespoň jednu volbu z rozbalovacích seznamů, jinak se nic nevypíše, a stisknout zelené tlačítko OK.

Stačí napsat několik prvních písmen

Pokud je v rozbalovacím seznamu příliš mnoho položek, např. seznam se jmény závodníků, a vy chcete rachle najít konkrétní jméno, tak klikněte myší na příslušný rozbalovací seznam a napište prvních několik znaků. Díky tomu se okamžitě přesunete na příslušnou položku, nebo aspoň do její blízkosti. Nemusíte tak rolovat myškou až někam na konec seznamu.

Rozšířený filtr

Pomocí přepínače Rozšířený filtr zapnout/vypnout si můžete zobrazit další seznamy a filtrovat také podle typu závodu a třeba i kola. Zpravidla ale stačí pouze první 3 informace (jméno, rok konání, disciplína), abyste dohledali požadovaný výsledek v databázi.

Odkaz na výsledky ligy

Při zobrazení tabulky s celým jedním kolem závodu Oblastní střelecké ligy Karviná pro danou disciplínu, můžete kliknout na název závodu a zobrazí se vám přehled průběžných nebo konečných výsledků ligy.

Výsledky celého ročníku ligy

Výsledky ligy je možné si zobrazit také pomocí rozšířeného filtru, přičemž musíte mít vybráno ze seznam Všechny závody, Disciplína a Všechna kola závodu=vícekolový závod.

Barevné odlišení výsledků

Tabulky s výsledky jsou barevně odlišeny podle níže uvedených vysvětlivek.

Oblastní střelecká liga Karviná
Oblastní přebor Karviná
Memoriál Miloše Slaniny
Nepořádáno SSK Kovona Karviná

Řazení výsledků

Výsledky jsou standardně řazeny dle data konání příslušného závodu, a to sestupně, tedy od nejnovějšího k nejstaršímu výsledku. Pokud si vyfiltrujete výsledky pro jednoho konkrétního závodníka, jako na obrázku dole, můžete si vypsané výsledky nechat seřadit vzestupně či sestupně také podle sloupce Datum konání a Výsledek.

Podle sloupečku Výsledek je možné řadit pouze při výběru i konkrétní disciplíny, protože řadit počty bodů při vypsaných různých disciplínách nemá opodstatnění.

Výsledky z jiných závodů, které nepořádá SSK Kovona Karviná, se zobrazují pouze při vylistování výsledků jednoho konkrétního závodníka.


(c) Petr Korviny, Kateřina Slaninová 2018